Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Zaspokojenie nowych, zielonych potrzeb rynku pracy, czyli współpraca Teraz Środowisko i GRH Polska

Zmiana pracy. To istotny moment na drodze do transformacji kariery. To również kluczowy element, jeśli o chodzi o zieloną transformację firm. Czy jest sposób na udany mariaż pracodawcy i pracownika? Zapraszamy do wypróbowania naszego przepisu.

 

Branżowe ogólnopolskie medium oraz agencja rekrutacyjna - porozumienie o współpracy między Teraz Środowisko i GRH Polska zostało podpisane jesienią 2023 r. Co wnosi? Przede wszystkim nowe możliwości dla pracowników i pracodawców.

Jak to działa?

Zakładce Praca codziennie dostępne są dla Naszych Czytelników oferty pracy, wyselekcjonowane pod względem ich środowiskowego charakteru. Oferujemy PRACODAWCOM możliwość zamieszczania bezpłatnych ofert pracy poprzez założenie KONTA PRACODAWCY. Z kolei osoby poszukujące pracy mają możliwość bezpośredniego rekrutowania na dane stanowisko oraz jednoczesnego zasilenia Bazy CV poprzez skorzystanie z KONTA KANDYDATA.

W efekcie, codziennie za pośrednictwem Teraz Środowisko, do Bazy CV napływają profile kandydatów, szukających swojego miejsca w firmach, dla których transformacja środowiskowa jest ważną częścią rozwoju. Uczestnictwo w Bazie CV to szansa na rozwój kariery zawodowej. To również ważne zaplecze potencjalnych pracowników. Dlatego grupą, która może skorzystać na nowej formule, są pracodawcy poszukujący wykwalifikowanych kadr. To ona jest niezbędna na ścieżce do zrównoważonego rozwoju.

GRH Polska jako agencja pośrednictwa pracy oferuje pomoc w znalezieniu kompetentnych pracowników, przy aktywnym wsparciu komunikacyjnym Teraz Środowisko (artykuły, wywiady, komunikaty HR, video).

Odpowiedź szyta na miarę transformacji

To pierwsza tego typu kooperacja branżowej redakcji i agencji pośrednictwa pracy w Polsce. Ambicją jest nie tylko transformacja na rynku pracy, ale i – w szerszej perspektywie – transformacja polskiej gospodarki na rzecz klimatu i środowiska. Wszystko w oparciu o kompetencje.

Wierzymy, że współpraca GRH Polska i Teraz Środowisko przyniesie wiele korzyści społeczności, której służymy. Wspólnie możemy realizować istotne cele, wykorzystywać narzędzia, wiedzę i doświadczenia, aby w rezultacie kreować lepszy rynek pracy i przyczyniać się do rozwoju sektora ochrony środowiska w Polsce – podkreśla Łukasz Ożóg, prezes GRH Polska (więcej w rozmowie Kompleksowe zaspokojenie potrzeb rynku HR - to cel wepółpracy Teraz Środowisko i GRH Polska).

W kluczowej dekadzie dla przeciwdziałania trzem globalnym kryzysom: klimatycznemu, zanieczyszczeń i utraty bioróżnorodności chcemy wykorzystać całą naszą siłę do zmiany otoczenia na lepsze. A zmian mogą dokonać tylko zaangażowane ręce i kompetentne głowy – konkluduje Marta Wierzbowska-Kujda, redaktor naczelna Teraz Środowisko (więcej w wywiadzie Na wyzwania - kompetencje).

Sprawdź nowe możliwości dla Kandydatów.

Sprawdź, jak wspieramy Pracodawców w procesie rekrutacji.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu w kwestii szczegółów naszej nowej usługi oraz funkcjonowania Zakładki Praca pod adresem: praca(@)teraz-srodowisko.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!