Podsumowanie wydarzeń

„ZAŚPIEWAJ NA FRANCUSKIEJ” – Zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu Piosenki Francuskiej!

<p style="text-align: justify;">Serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Warszawy do wzięcia udziału w 4-tej edycji Konkursu Piosenki Francuskiej! Półfinały Konkursu odbędą się 30 i 31 maja, w PROMIE Kultury Saska Kępa ul. Brukselska 23, 03-973 Warszawa – sala kinowa.</p>

>

Lubisz i umiesz śpiewać? Już dziś zgłoś się do swojego nauczyciela języka francuskiego lub muzyki i zaprezentuj swoj? ulubion? piosenkę francusk? podczas półfinałów Konkursu „Zaśpiewaj na Francuskiej”. Finał konkursu odbędzie się na scenie głównej Francuskiego Miasteczka podczas „Święta Francji w Parku Skaryszewskim” w niedzielę 10 lipca br.

Nagrod? główn? w naszym Konkursie jest weekend w Paryżu dla 2 osób. Dzięki wsparciu Sponsorów, którymi w tym roku s?: Accor, Avis, Camille Albane, DB Print, Etam, L’Occitane en Provence, Lynx Optique, Orbis i Stowarzyszenie Francja-Polska na pozostałych uczestników konkursu również czekaj? atrakcyjne nagrody.

Konkurs piosenki francuskiej organizowany jest pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Ambasady Francji i przy współpracy Instytutu Francuskiego w Polsce oraz PROMU Kultury Saska Kępa w ramach „Święta Francji”, które odbędzie się w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do Francuskiego Miasteczka w niedzielę 10 lipca br.

Miłośników francuskiej piosenki serdecznie zapraszamy do udziału w półfinałach Konkursu! Wstęp na półfinały jest wolny dla wszystkich chętnych! Półfinały odbęd? się 30 i 31 maja w PROMIE Kultury Saska Kępa przy ulicy Brukselskiej 23 (w Sali kinowej).  

Kontakt i zgłoszenia: Iwona Kaczorowska tel. 22 44 35 468, e-mail: ikaczorowska@um.warszawa.pl

Organizatorzy:

          

Patroni Honorowi:

                

Partnerzy:

        
          
  

Sponsorzy główni:

  Sponsorzy:

  

Do pobrania

Download ETAM_CS3_NOIR.pdf  (PDF • 42 KB) Download 2016-02-10_Plakat_piosenka_2016_KAWIARNIE_A3_Druk_Q_001.pdf  (PDF • 1 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!