Aktualności firm stowarzyszonych

Zaproszenie na Konferencję JCI Polska we Wrocławiu

Członek Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, Adwokat Joanna Mamczur (Kancelaria Adwokacka Mamczur, www.mamczur.com) została wyróżniona w tym roku mianowaniem na funkcję National President of JCI Poland, tj. przewodniczącej polskiego oddziału międzynarodowego stowarzyszenia młodych liderów i przedsiębiorców.

Jako członek CCIFP, mecenas Joanna Mamczur pragnie zaprosić członków Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej na nadchodzące 30-lecie istnienia organizacji w Polsce i Krajową Konwencję JCI Polska we Wrocławiu (3-8 października 2019 r.).

Tematem przewodnim wydarzenia jest Leadership in uncertain times, czyli Przywództwo w niepewnych czasach: jak być liderem w czasach VUCA.

VUCA to akronim oznaczający Volatility – Uncertainty – Complexity – Ambiguity, czyli czasy zmienności, niepewności, złożoności i niejasności). Są to zjawiska rynkowe, które w obecnych czasach dotykają każdej branży, każdego biznesu – od nasilającej się rotacji pracowników i zmiany pokoleniowej – przez zmiany w polityce cenowej kontrahentów i restrukturyzacje przedsiębiorstw – po zmiany makroekonomiczne na świecie.

Program konferencji obejmuje między innymi wizyty w firmach technologicznych, inspirujące i praktyczne wykłady oraz warsztaty z doświadczonymi prelegentami, uroczystą galę oraz networking z młodymi liderami i senatorami JCI z krajów takich jak Szwajcaria, Niemcy, Polska, Finlandia i Holandia.

Więcej informacji można znaleźć w krótkim video https://youtu.be/BjCziqn8Yec  oraz na stronie www.jcipolandconvention.pl.

 

W ramach ww. wydarzenia w dn. 7-8 października JCI Polska - zaprasza na warsztaty „Startup Pitch” - przekonaj się w kwestii.

Szczególnie polecamy warsztaty Startup Pitch – Become persuasive in fund raising, sales and leadership (7-8 października 2019 r.), które rozwiną kompetencje uczestników w zakresie tworzenia modelu biznesowego, pozyskiwania kapitału, sprzedaży i przywództwa:  https://evenea.pl/event/startuppitchworkshop

Podczas JCI Startup Pitch uczestnicy:
- Dowiedzą się, jak zbudować dobrze komunikowany zespół i poprowadzić go do sukcesu.
- Dowiedzą się, jak stosować sprawdzone narzędzia biznesowe, takie jak m.in. Business Canvas, storytelling w sprzedaży, metodologię wyznaczania celów S.M.A.R.T., analizę SWOT.
- Rozwiną swoje umiejętności w dziedzinie prezentacji i wystąpień publicznych.
- Dowiedzą się, jak być przekonującym i skutecznym w rozmowach dotyczących sprzedaży i pozyskiwania funduszy z inwestorami i klientami biznesowymi.
- Rozwiną swoją sieć biznesową – to znakomita okazja, by poznać ludzi pasjonujących się biznesem i zrozumieć, jak rozwinąć swój biznes dzięki możliwościom oferowanym przez organizacje międzynarodowe.

Czym jest JCI?

JCI - Junior Chamber International to globalne stowarzyszenie zrzeszające młodych liderów i przedsiębiorców poniżej 40. roku życia.
Organizacja została założona w 1915 roku w Stanach Zjednoczonych, a zatem historia organizacji na świecie liczy już ponad 100 lat. JCI liczy obecnie niemal 200 000 członków w ponad 100 krajach na całym świecie i jest oficjalnym partnerem w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

W swoich bieżących działaniach i projektach realizowanych na całym świecie w skali lokalnej oraz w ramach inicjatyw międzynarodowych JCI wdraża w życie założenia Global Goals of Sustainable Development, tj. Globalne Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, m.in. poprzez zastosowanie autorskiej metodologii Active Citizens Framework.

JCI to miejsce, w którym nawiązuje się przyjaźnie oraz relacje biznesowe przy okazji organizowania projektów, które mają pozytywny wpływ na lokalną społeczność i gospodarkę.


Na poziomie lokalnym oddziały JCI wspierają osobisty rozwój członków oraz ich firm oraz pomagają realizować założenia polityki CSR dużych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej o możliwościach stworzonych przez JCI można dowiedzieć się z rozmowy przeprowadzonej podczas European Presidents Meeting z jednym ze światowych liderów JCI z Monako, Panem Kevinem Hin: https://youtu.be/ChQeZKyw-qk

Stowarzyszenie JCI Polska zostało założone jako pierwszy oddział organizacji za żelazną kurtyną w 1989 roku. Dla wielu JCI było pierwszym oknem na międzynarodowy rozwój i biznes w szybko zmieniającym się kraju, który przechodził przełomową transformację.
 
Podczas obchodów 30-lecia chcielibyśmy wspólnie świętować zmiany, których doświadczyliśmy oraz rozwijać organizację z uwzględnieniem potrzeb nowego pokolenia przedsiębiorców i liderów.
Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych biznesem i wiedzą w zakresie przywództwa, odbędzie się w języku angielskim.

 

Więcej informacji: poland(@)jci.cc  lub przez bezpośredni  kontakt z mec. Joanną Mamczur office(@)mamczur.com

Do pobrania

Download French_Partners_Invitation_to_JCI_National_Convention.pdf  (PDF • 837 KB) Download JCI_Poland_NC_-_Startup_Pitch_workshop.pdf  (PDF • 702 KB)
Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!