Izba

Zaproszenie do udziału w kampanii promocyjnej - Handel Międzynarodowy

CCIFP już po raz kolejny patronuje kampanii informacyjnej "Handel Międzynarodowy", która adresowana jest do eksporterów i firm, które zaczynają myśleć o ekspansji międzynarodowej. Głównym elementem kampanii będzie specjalny dodatek, który ukaże się 18 listopada wraz z całym nakładem Dziennika Gazety Prawnej oraz będzie promowana na portalu www.poradnikbiznesu.info.

Kampania będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej. Informacje, które przekazujemy są na najwyższym merytorycznie poziomie dzięki zaangażowaniu uznanych ekspertów oraz prezentują najbardziej aktualne problemy. Ściśle targetujemy grono odbiorców dzięki zaangażowaniu odpowiednich partnerów medialnych na których stronach i profilach w mediach społecznościowych pojawią się informacje na temat kampanii.

Poprzednia edycja projektu: http://project.mediaplanet.com/22071.pdf

O KAMPANII:

Postępujący od początku transformacji proces otwierania polskiej gospodarki na świat, owocuje dynamicznym wzrostem międzynarodowej wymiany handlowej. W trakcie kampanii przedstawimy najatrakcyjniejsze kierunki ekspansji dla polskich przedsiębiorców, wzorcowe case study wejścia na zagraniczny rynek. Przybliżymy kwestie prawne, finansowe oraz logistyczne. Przedstawimy również jakie bariery polityczno-kulturowo-społeczne, mogą napotkać przedsiębiorcy na drodze międzynarodowej ekspansji.

PROMOCJA:

 1. Dystrybucja w prasie ogólnopolskiej – nasza kampania stanowi integralną cześć największych dzienników – projekt „Współpraca Międzynarodowa” ukaże się w pełnym nakładzie Dziennika Gazety Prawnej – nakład wraz z e-wydaniem 60 000 sztuk – publikacja stanowi integralną część wydania – ten sam grzbiet i papier co reszta wydania
 2. Przeniesienie kampanii na poradnik edukacyjny www.poradnikbiznesu.info – na portalu mamy również możliwość rozszerzenia Państwa kreacji wraz z przygotowaniem dedykowanej podstrony z 100% Share of Voice i podlinkowaniem bezpośrednio do Państwa strony + screening w dniu startu projektu na dziennik.pl
 3. Dystrybucja kampanii w gift-packach dla gości na wydarzeniach i eventach – na przestrzeni 3-5 miesięcy od startu projektu dystrybuujemy kolejne 5000-10000 sztuk kampanii (lista wydarzeń poniżej)
 4. Udostępnienie informacji o kampanii w social mediach zaproszonych ekspertów i influencerów – każdy z zaproszonych ekspertów w dniu startu kampanii promuje projekt w swoich Social Mediach
 5. Promocja kampanii na portalu www.dziennik.pl (różne zakładki) – 50 000 PV (Page Views/ Impressions)
 6. Promocja kampanii w newsletterze subskrybentów Infor Biznes, na chwilę obecną jest to 22 000 odbiorców 

Dodatkowa dystrybucja na wydarzeniach:

 • Wschodnie Dni Kooperacji 2019,
 • Nauka dla Gospodarki 2020,
 • Kongres Invest Cuffs 2020
 • FLEET MARKET 2019 - Targi Motoryzacyjne i Biznesowe
 • MT TSL 2020
 • XII Europejski Kongres Gospodarczy
 • Europejski Kongres Finansowy 2020
 • E-COMMERCE SUMMIT 2019
 • Retail Challenge Poland 2020
 • Smart City Expo Poland 2020

Propozycja udziału w projekcie  

Do udziału w projekcie zapraszamy wyłącznie wyróżniające firmy z poszczególnych sektorów rynku posiadające w swojej ofercie rozwiązania dedykowane polskim przedsiębiorcom planującym ekspansję zagraniczną. Cała kampania ma przyjąć formę kompendium wiedzy, w którym każdy przedsiębiorca znajdzie rozwiązania wspierające jego pomysł i umożliwiające rozwinięcie biznesu. W ramach projektu poruszymy kwestię m.in. finansowania eksportu, bezpieczeństwa inwestycyjengo, ubezpieczenia należności, usług transportowo-logistycznych oraz tematów z zakresu podatków, księgowości, doradztwa, tłumaczeń czy ochrony własności intelektualnej.)

Państwa kreacja może przyjąć formę artykułu, wywiadu, grafiki lub formy tekstowej. Całą Państwa wypowiedź otoczymy kontekstowymi materiałami niezależnych ekspertów, w tym materiałem przygotowanym przez CCIFP specjalnie na tą okazję.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu:

MATEUSZ DACIUK
Project Manager

Mobile: +48 577 642 500
Email: mateusz.daciuk(@)mediaplanet.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!