Zobacz także  •  Partnerzy

Zaproszenie do udziału w badaniu badania „Barometr zawodów”

Projekt realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i Urząd Pracy m.st. Warszawy

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli biznesu, organizacji zrzeszających pracodawców, agencje zatrudnienia, przedsiębiorców do udziału w dyskusji panelowej w ramach badania „Barometr zawodów”, którego celem jest opracowanie prognozy zapotrzebowania na pracowników na 2020 r. Jako instytucja związana  z tematyką zatrudniania i rynku pracy jesteście Państwo dla nas ważnym źródłem rzetelnej informacji.

Realizatorami badania na terenie m.st. Warszawy od kilku lat są: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie i Urząd Pracy m.st. Warszawy. Do udziału w panelu zapraszani są zawsze eksperci z lokalnego rynku pracy. „Barometr zawodów” jest badaniem ogólnopolskim - realizowanym we wszystkich powiatach w Polsce.

Panel, w którym uczestniczyć będzie przedstawiciel Państwa instytucji wraz z przedstawicielami pracodawców, związków pracodawców, agencji zatrudnienia, izb gospodarczych oraz ekspertami rynku pracy pozwoli odpowiedzieć na pytania:
Jak zmieni się zapotrzebowanie na pracowników w danym zawodzie w nadchodzącym roku?

Jak będzie się kształtować relacja między dostępnymi pracownikami a zapotrzebowaniem pracodawców w danym zawodzie?

 

Tegoroczna edycja spotkania ekspertów zaplanowana został na 8 października 2019 r., w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Grochowskiej 171 B w sali nr 118, od godz. 09:00. Planowany czas panelu to 3h.

Włączenie się przedstawiciela Państwa instytucji do dyskusji o warszawskim rynku pracy jest szczególnie ważne z punktu widzenia celu badania.

Prognoza zapotrzebowania na pracowników na 2020 r., która powstanie na podstawie wiedzy ekspertów będzie istotnym źródłem informacji  m.in. dla pracodawców, którzy przygotowują plany zatrudnieniowe na kolejny rok, jak również dla instytucji edukacyjnych czy szkoleniowych, które opracowują swoje programy zgodnie z potrzebami rynku pracy.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w panelu do dnia 25.09.2019 r. na adres mailowy marketing.ciolka(@)up.warszawa.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt  z Panią Magdaleną Fic, tel.22 836 83 28.

 

 

_____________________________________________
Piotr Kłosowski
Pośrednik pracy

Dział Marketingu
tel. 22 836 83 28
693-397-108

Urząd Pracy m.st. Warszawy, ul. Ciołka 10A, 01-402 Warszawa. Fax +48 22 837 33 40, warszawa.praca.gov.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!