Zapraszamy na warsztat pokazowy HEX GAME dla dyrektorów Zarządzających i Szefów HR!

<p style="text-align: justify;"><strong>23 marca 2016 roku <a href="http://pracowniagier.com/">Pracownia Gier</a> zaprasza na pokaz warsztatu przy wykorzystaniu symulacji HEXGame - wyzwania menadżerów w zarządzaniu wielopoziomową organizacją.</strong></p>

>

Zaprezentowany zostanie warsztat przeznaczony dla menadżerów i liderów w oparciu o symulację HEXGame. Uczestnicy doświadcz? wyzwań współpracy, komunikacji i wymiany informacji typowych dla złożonej struktury organizacyjnej, a także wyzwań  zarz?dzania w sytuacjach ograniczonych zasobów i trudnych decyzji.

Celem warsztatu jest wypracowanie rozwi?zań, które maj? poprawić komunikację i wzmocnić współpracę na różnych szczeblach zarz?dzania w organizacji i tym samym ułatwić realizację wyznaczonych celów biznesowych.

Na spotkaniu będzie można sprawdzić warunki zastosowania warsztatu z wykorzystaniem HEXGame oraz jego przydatność w organizacji. To możliwość praktycznego doświadczenia potencjału wykorzystania gier i symulacji w programach rozwoju kompetencji liderów i zespołów oraz poznania case studies z polskich organizacji.

Więcej informacji >>>

Kontakt:

PATRYCJA SZCZECIŃSKA
Communications and PR Coordinator | Solution Provider
M: +48 694 855 447
T:   +48 22 468 85 52
@:     p.szczecinska@pracowniagier.com
www.pracowniagier.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!