Aktualności firm stowarzyszonych

Zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły Francuskiej w Warszawie!

Nie przegapcie okazji pełnego odkrycia naszej Szkoły Francuskiej (LFV)! Już 19 marca 2022 dyrekcja i cała kadra pedagogiczna placówki będą do Waszej dyspozycji: odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące szkoły, francuskiego programu nauczania, oraz oferty zajęć pozaszkolnych dla dzieci w wieku od 2 do 11 lat…

Utworzone w 1919 r. , Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) jest międzynarodową placówką edukacyjną, w której uczy się ponad 700 uczniów z 45 krajów. To jedyna szkoła w Polsce, która posiada akredytację francuskiego Ministerstwa Edukacji: program nauczania szkoły, a także dyplomy są uznawane w Europie i na całym świecie.Liceum Francuskie w Warszawie oferuje program edukacji wysokiej jakości od Przedszkola do Liceum dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat.

Językiem wykładowym jest język francuski, a uczniowie nieznający lub niewładający biegle językiem francuskim mogą od przedszkola skorzystać z intensywnych kursów języka francuskiego jako języka obcego, aby skutecznie śledzić francuski program nauczania.

Dla dzieci polskojęzycznych placówka oferuje Międzynarodową sekcję języka polskiego, która pozwala pogłębić wiedzę o języku polskim, kulturze i historii Polski. Zapraszamy serdecznie do udziału w Dniu Otwartym Szkoły Francuskiej (przedszkola i szkoły podstawowej), który odbędzie się w sobotę 19 marca od godz. 10:00 do 14:00 w naszej placówce na Sadybie (dzielnica Mokotów).

>> Będzie to doskonała okazja do poznania atutów francuskiego programu nauczania i do bezpośrednich rozmów z nauczycielami! <<

W PROGRAMIE WYDARZENIA:

  • Prezentacja placówki i oferty edukacyjnej przedszkola i szkoły podstawowej;
  • Zwiedzanie szkoły;
  • Spotkania z nauczycielami;
  • Tematyczne warsztaty edukacyjne dla dzieci;
  • Rozmowy z przedstawicielami rodziców uczniów i administracją szkoły.

ZAPRASZAMY RODZINY NA DWIE TURY:

-> pierwsza sesja o godz. 10.00
-> druga sesja o godz. 12.00

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.na naszej stronie:
tinyurl.com/2p8d5bup
Wydarzenie na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/3181520878840048

Więcej informacji na temat Lycée Français de Varsovie (LFV) :

Strona internetowa : www.lfv.pl
Facebook : www.facebook.com/lfv.varsovie
LinkedIn : www.linkedin.com/school/lyc%C3%A9e-fran%C3%A7ais-de-varsovie-lfv-

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!