Zamów rozmowę z ekspertem KPMG

Co robimy? Stale i wnikliwie obserwujemy zmiany w prawie, podatkach, rachunkowości i całej gospodarce, które mają istotny wpływ na warunki prowadzenia biznesu. Po co? Aby opracować i wdrożyć optymalne rozwiązania, które stanowią realne wsparcie dla przedsiębiorców w trudnym czasie pandemii COVID-19.

Elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb firm, świadcząc usługi, które tu i teraz pomagają prowadzić biznes, niezależnie od sektora, w którym działa firma i skali działalności. 

Przyszedł czas na kolejny krok – uruchamiamy akcję „Zamów rozmowę z ekspertem KPMG”.

Napisz na adres: mampytanie@kpmg.pl i zasygnalizuj krótko, jak możemy wesprzeć Twój biznes lub z jakim wyzwaniem musi się zmierzyć Twoja organizacja.

My oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości w trakcie profesjonalnej, partnerskiej rozmowy.

 

mampytanie@kpmg.pl

 

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat wpływu panedemii na przedsiębiorstwa? Zapraszamy na stronę Bezpieczeństwo biznesu w czasie COVID-19.

 

Bezpieczeństwo biznesu

 

Zachęcamy także do zapoznania się z wypowiedziami naszych ekspertów, wśród których być może znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania. Sprawdź na webcasty.kpmg.pl.

***

© 2020 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!