COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Zamów rozmowę z ekspertem KPMG

Co robimy? Stale i wnikliwie obserwujemy zmiany w prawie, podatkach, rachunkowości i całej gospodarce, które mają istotny wpływ na warunki prowadzenia biznesu. Po co? Aby opracować i wdrożyć optymalne rozwiązania, które stanowią realne wsparcie dla przedsiębiorców w trudnym czasie pandemii COVID-19.

Elastycznie dostosowujemy się do zmieniających się potrzeb firm, świadcząc usługi, które tu i teraz pomagają prowadzić biznes, niezależnie od sektora, w którym działa firma i skali działalności. 

Przyszedł czas na kolejny krok – uruchamiamy akcję „Zamów rozmowę z ekspertem KPMG”.

Napisz na adres: mampytanie@kpmg.pl i zasygnalizuj krótko, jak możemy wesprzeć Twój biznes lub z jakim wyzwaniem musi się zmierzyć Twoja organizacja.

My oddzwonimy i wyjaśnimy wątpliwości w trakcie profesjonalnej, partnerskiej rozmowy.

 

mampytanie@kpmg.pl

 

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat wpływu panedemii na przedsiębiorstwa? Zapraszamy na stronę Bezpieczeństwo biznesu w czasie COVID-19.

 

Bezpieczeństwo biznesu

 

Zachęcamy także do zapoznania się z wypowiedziami naszych ekspertów, wśród których być może znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytania. Sprawdź na webcasty.kpmg.pl.

***

© 2020 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative (“KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!