Aktualności firm stowarzyszonych

Zaangażuj się! Dołącz do UNICEF Polska

Dzięki wsparciu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej, UNICEF Polska zaprasza Państwa do włączenia się w działania pomocowe na rzecz dzieci i dołączenia do programów Firma z sercem i Przyjaciel UNICEF”. Programy skierowane są do firm, dla których społeczna odpowiedzialność biznesu jest ważna.

Pandemia COVID-19 spowodowała ogólnoświatowy zamęt. O ile krajom rozwiniętym udaje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, to w przypadku krajów rozwijających się, nowa rzeczywistość oznacza walkę o przetrwanie. Wszędzie tam, gdzie służba zdrowia jest na niskim poziomie, potrzeby są ogromne. Pandemia COVID-19 dodatkowo pogłębia wiele problemów, powodując poważne konsekwencje w postaci braku dostępu do opieki medycznej czy do edukacji. Potrzeby dzieci nigdy nie były bardziej palące. Musimy na tę sytuację zareagować!

Programy gwarantują stałą pomoc najmłodszym. Państwa udział i przekazanie darowizny pozwoli UNICEF zapewnić dzieciom wszystko co niezbędne, aby mogły żyć i się rozwijać. Aby dołączyć do akcji wystarczy skontaktować się z Koordynatorem Programów, Jolantą Górską jgorska(@)unicef.pl i zgłosić chęć udziału w wybranej inicjatywie.

Szczegółowe opisy programów dostępne są na stronie internetowej UNICEF Polska.

UN0339383

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia mogą Państwo również podarować najmłodszym Prezenty bez Pudła. To produkty pomocowe, które ratują życie i zdrowie dzieci. Wśród nich znajdują się pasty terapeutyczne dla niedożywionych dzieci, lekarstwa, a także pomoce edukacyjne. Dołączając do działań, stają się Państwo częścią rodziny UNICEF!

Zaangażowanie w programy pomocowe UNICEF Polska to jeden z najlepszych sposobów, aby pokazać Klientom i Pracownikom, że Państwa firma jest organizacją odpowiedzialną społecznie, która troszczy się o dzieci, co oznacza troskę o przyszłość.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie. Wspólnie możemy pomóc dzieciom!

Zapraszamy Państwa do kontaktu:
Jolanta Górska, Koordynator Programów Biznesowych
jgorska(@)unicef.pl

***

O UNICEF:

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa od ponad 70 lat działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Więcej informacji na stronie unicef.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!