Podsumowanie wydarzeń  •  Wydarzenia  •  Izba  •  Networking

Za nami pierwsze Rendez-vous Biznesu w wydaniu online, na którym rozmawialiśmy o wpływie epidemii na biznes

O perspektywach dla biznesu w najbliższej przyszłości rozmawiały Katarzyna Żukrowska, profesor ekonomii i dr Anna Baumann-Popczyk, epidemiolog.

We wtorek 2 czerwca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Rendez-vous Biznesu. Wróciliśmy po krótkiej przerwie... jak na razie w wydaniu online. Podczas moderowanego przez Dyrektor Generalną CCIFP Monikę Constant spotkania, pani profesor Katarzyna Żukrowska i pani doktor Anna Baumann-Popczyk zgłębiały nurtujące biznes zagadnienia. 

Padły więc pytania o to, w którym momencie epidemii jesteśmy i jak, z punktu widzenia epidemiologa,  wyglądać będzie nasza rzeczywistość społeczno-gospodarcza w najbliższych miesiącach. Zastanawialiśmy się też w jaki sposób epidemia i czasowe zamknięcie gospodarek wpłynie na globalizacje i na całą sieć połączeń, jaką jest wspólny rynek europejski.

 

Tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak Polska wypada gospodarczo na tle partnerów z Unii Europejskiej lub czy osiągneliśmy już właściwy wskaźnik "R zero", zachęcamy do obejrzenia nagrania ze spotkania.

 

Serdecznie dziękujemy Gemra tłumaczenia specjalistyczne za tłumaczenie spotkania dla gości francuskojęzycznych.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!