Aktualności firm stowarzyszonych

Z Julkiem bobrem doceniamy bohaterów i wspieramy dzieci! – dołącz do akcji

To już kolejna edycja akcji charytatywnej Auchan z bobrem Julkiem. Pandemia wpłynęła negatywnie na stan emocjonalny dzieci i młodzieży, dlatego w tym roku celem jest wsparcie Fundacji DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ, która od 13 lat prowadzi telefon zaufania dla dzieci - 116 111.

Podaruj bobra Julka, a my CAŁKOWITY DOCHÓD ze sprzedanych maskotek przekażemy na telefon zaufania dla dzieci.

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest organizacją pozarządową, która kompleksowo zajmuje się wspieraniem dzieci. Od 30 lat chroni je przed przemocą i wykorzystaniem seksualnym. Zapewnia dzieciom i ich opiekunom wsparcie, profesjonalną pomoc psychologiczną i prawną. Każde dziecko zasługuje na dzieciństwo wolne od przemocy!

116111- telefon zaufania dla dzieci i młodzieży to numer, na który każdego dnia dzwonią dzieci i nastolatki przeżywające różne trudności. Za każdym wykonanym telefonem i napisaną wiadomością stoi historia, często dramatyczna, oraz potrzeba bycia wysłuchanym i akceptowanym. Młodzi ludzie wiedzą, że mogą liczyć na pomoc Fundacji, bo linia działa już od 13 lat. Telefon jest całodobowy, ogólnopolski, anonimowy i bezpłatny. Kontakt z telefonem zaufania jest szansą na zrozumienie, pomoc i przywrócenie poczucia bezpieczeństwa, gdy inne źródła wsparcia nie są dostępne.

Więcej informacji: https://www.auchan.pl/pl/dla-klienta/z-julkiem-bobrem-doceniamy-bohaterow-i-wspieramy

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!