Partnerzy

XI Charytatywny Koncert Fundacji "Tęczowy dom"

<p style="text-align: justify;">Chcielibyśmy poinformować Państwa o XI Charytatywnym Koncercie, który odbędzie się w dniu 12 stycznia 2015r (poniedziałek) w Teatrze "Kamienica" w Warszawie, al. Solidarności 93.</p>

>

Honorowy Patronat nad Koncertem obj?ł   Wojewoda Mazowiecki Pan Jacek Kozłowski.

W trakcie Koncertu będziemy mieli okazję wysłuchać utworów muzyki klasycznej oraz obejrzeć występy znanych i lubianych artystów.

Całkowity dochód z Koncertu, na którym rozprowadzane będ? cegiełki, zostanie przekazany na budowę Centrum Wsparcia Osób Niewidomych z Dodatkowymi Niepełnosprawnościami.

Wśród naszych gości znajd? się przyjaciele, sponsorzy z kraju i zza granicy, wszyscy, którym leży na sercu ten szczytny cel.

Atmosfera jak? tworz? gospodarze "Kamienicy", Justyna Sieńczyłło i Emilian Kamiński, długo pozostaje we wspomnieniach uczestników każdego Koncertu.

Szczegółowe informacje n/t rezerwacji   i odbioru zaproszeń można uzyskać w biurze Fundacji tel. 22  8263150 lub e-mail   biuro(@)teczowydom.org

Fundacja   „Tęczowy Dom” pragnie złożyć wszystkim Państwu i Waszym bliskim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świ?t Bożego Narodzenia oraz   szczęśliwego Nowego Roku.

Z wyrazami szacunku

Prezes Fundacji „Tęczowy Dom”

Andrzej Krajewski

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!