Aktualności firm stowarzyszonych

XBS Logistics dynamicznie rozwija się w Błoniu

Warszawa (22 sierpnia 2019 r.) – Firma XBS Logistics wynajęła kolejny magazyn w parku logistycznym P3 Błonie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Firma XBS Logistics zajmuje się kompleksową obsługą łańcucha dostaw, w tym zaopatrzeniem, finansowaniem zapasów, logistyką wewnątrzmagazynową oraz transportem. Nowy magazyn zajmuje prawie 9.000 mkw. powierzchni magazynowej i 250 mkw. powierzchni biurowej. Firma XBS Logistics wynajmuje jeszcze dwa magazyny w okolicy Błonia.

- Nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie, nie mieliśmy czasu, aby czekać na oddanie do użytku nowych obiektów. Cieszę się, że w parku P3 Błonie znaleźliśmy odpowiedni magazyn, który pozwoli nam jeszcze sprawniej obsługiwać klientów. Cresa Polska po raz kolejny sprawnie zaspokoiła potrzeby naszej firmy – mówi Jacek Kołodziejczyk, Dyrektor Zarządzający, XBS Logistics.

P3 Błonie to park logistyczny zlokalizowany 27 km na zachód od Warszawy, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z autostradą A2. W skład parku wchodzi 14 budynków. Właścicielem parku jest P3 Logistic Parks.

- Pilne znalezienie tak dużego magazynu w jak najbliższej odległości od obecnych lokalizacji klienta, w zasadzie od zaraz, było niełatwym zadaniem. Przeanalizowaliśmy wszystkie możliwości i cieszymy się, że P3 dbając o dobrą relację z najemcą zaoferował odpowiedni dla XBS Logistics moduł magazynowy – mówi Jakub Kurek, Associate Director w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa, największej na świecie firmy doradczej na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącej usługi agencyjne wyłącznie w zakresie reprezentacji najemcy.

***

Cresa jest największą na świecie firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych świadczącą usługi agencyjne wyłącznie na rzecz najemców i specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nieruchomości. Prowadzi działalność w ponad 80 biurach na całym świecie. Cresa Polska oferuje obiektywne i niezależne usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma zapewnia kompleksowe usługi agencyjne w zakresie reprezentacji najemców pozbawione ryzyka konfliktu interesów, jak również obsługi transakcji na rynkach kapitałowych, badań rynku i doradztwa, wycen nieruchomości, projektowania i zarządzania projektami oraz workplace strategy. Siedziba firmy Cresa Polska mieści się w Warszawie. Biura regionalne znajdują się we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Więcej informacji na www.cresa.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!