Izba

Wyzwania dla Polski - odpowiedź biznesu. Stwórz z nami pierwszy cyfrowy raport CCIFP

Cyfrowy Raport CCIFP to multimedialna platforma na temat wyzwań, przed którymi stoi Polska i roli, jaką może odegrać biznes w procesie transformacji.

 Zostań Partnerem wyjątkowego projektu i współtwórz z nami pierwszy CYFROWY RAPORT CCIFP: Wyzwania dla Polski – odpowiedź biznesu.

Cyfrowy Raport CCIFP to niezależna, multimedialna platforma poświęcona najważniejszym wyzwaniom, przed którymi stoi Polska i roli, jaką może odegrać biznes w procesie transformacji naszego kraju. Przygotowane przez ekspertów treści, wyniki badań i opracowania, pozwolą na przedstawienie szerokiemu gronu odbiorców najważniejszych zagadnień sektorowych, dobrych praktyki firm, inwestycji i projektów związanych z realizacją strategii dla Polski.

Publikacja skupiać się będzie na najważniejszych zagadnieniach wokół trzech obszarów:

1. Transformacji ekologicznej
2. Zrównoważonego rolnictwa
3. Elektromobilności

Pierwsza odsłona raportu wraz z promocją zaplanowane są na Forum Ekonomicznym w Karpaczu we wrześniu 2021 r.

Wyróżnij się jako Partner i wybierz formę współpracy, która najbardziej odpowiada Państwa firmie:

  • TREŚCI EKSPERCKIE LOKOWANE, w tym artykuł lub pakiet artykułów merytorycznych opublikowanych w wybranym przez firmę bloku tematycznym.
  • PUBLIKACJE WIDEO I PODCASTY - nagranie i publikacja wywiadu wideo przygotowanego z Państwa firmą w całości przez dedykowany zespół CCIFP lub publikacja już gotowego materiału partnera.
  • PARTNER BLOKU TEMATYCZNEGO - większa widoczność w publikacji dzięki: pakietom artykułów i publikacji wideo, możliwości opracowania tekstu wprowadzającego do wybranego bloku tematycznego oraz wzmocnionej komunikacja o partnerstwie.
  • PARTNER PROJEKTU - szeroka widoczność w publikacji i wzmocniona obecność we wszystkich działaniach komunikacyjnych wokół raportu. Indywidualne rozwiązania, w tym pakiety artykułów i publikacji wideo do wykorzystania we wszystkich blokach tematycznych, publikacja artykułu wprowadzającego do wybranej przez partnera sekcji i inne dedykowane rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy i rozmowy o projekcie:

Joanna Jaroch-Pszeniczna, joanna.jaroch(@)ccifp.pl, tel. 507 121 268

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!