Aktualności firm stowarzyszonych

Wyróżnienia dla Rödl & Partner w Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” 2020

Rödl & Partner w XV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” został wyróżniony w kilku kategoriach. W zestawieniu uwzględniającym liczbę zatrudnionych doradców podatkowych firma znalazła się na 5. miejscu. Odnotowała wzrost zatrudnienia w stosunku do zeszłego roku, zatrudniając obecnie 42 licencjonowanych doradców. To potwierdza, że Rödl & Partner stale inwestuje w rozwój pracowników i świadczonych usług podatkowych.

Wśród najlepszych doradców w poszczególnych dziedzinach prawa podatkowego biorących udział w rankingu znalazła się Katarzyna Judkowiak, doradca podatkowy i Partner w Rödl & Partner, która została wyróżniona tym tytułem w kategorii compliance. Zwycięstwo w tej kategorii jest potwierdzeniem jej długoletniego doświadczenia i osiągnięć zawodowych.

W gronie rekomendowanych doradców w tematyce cen transferowych znalazła się Dominika Tyczka-Szyda, doradca podatkowy i Associate Partner w Rödl & Partner.

Usługi tax compliance i doradztwa w zakresie cen transferowych świadczymy kompleksowo w interdyscyplinarnych zespołach. Co oznacza dla nas tax compliance? To nie tylko procedury. Tax compliance to przede wszystkim cyfrowe narzędzia, ustawione procesy monitorowania i raportowania oraz wyszkoleni pracownicy potrafiący identyfikować ryzyka. Proponowane przez nas nowoczesne rozwiązania pomagają zapobiegać występowaniu ryzyka podatkowego.

Rozumiejąc potrzebę digitalizacji usług, globalizacji, centralizacji i upraszczania procesów, Rödl & Partner wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i klientów z rewolucyjnym narzędziem „TP Factory”. Narzędzie bazuje na naszych doświadczeniach z licznych globalnych projektów dotyczących dokumentacji podatkowej i zapewnia sprawne oraz spójne, a przede wszystkim jednolite raportowanie dokumentacji cen transferowych w przedsiębiorstwach międzynarodowych. Pomimo uniwersalności rozwiązania, wszystkie realizowane przez nas projekty są szyte na miarę i dostosowane do indywidualnych potrzeb i założeń biznesowych klientów.

Rödl & Partner uplasował się także na 9. pozycji wśród firm z największymi przychodami w roku 2020.

Wysokie pozycje, które od  wielu lat osiąga Rödl & Partner w rankingu „Rzeczpospolitej” to zdaniem Renaty Kabas-Komorniczak, Partner Zarządzającej w Rödl & Partner:

Wynik systematycznej i konsekwentnej pracy wszystkich doradców, którzy mimo obecnie panujących w kraju warunków pandemicznych utrzymują silne i trwałe relacje z klientami, okazują troskę i wspierają w rozwoju. Obecnie doradztwo dotyczy bardziej skomplikowanych, złożonych i interdyscyplinarnych zagadnień, które wymagają dużej, aktualnej wiedzy merytorycznej. Nasi eksperci stale podnoszą swoje kwalifikacje, usprawniają procesy biznesowe wykorzystując przy tym zaawansowane narzędzia technologiczne, poszukując najlepszych rozwiązań. Wykorzystywanie tych umiejętności  jest niezbędne, by zaleźć się w gronie najlepszych doradców i firm doradztwa podatkowego na polskim rynku.

KONTAKT

Anna Śliwińska

T   +48 22 696 28 00

M   +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!