Podsumowanie wydarzeń  •  Izba

Wyjątkowy wieczór w Operze Narodowej wraz z firmami CCIFP

Blisko 200 osób spędziło z nami wieczór w operze na próbie generalnej Madame Butterfly. Było do wyjątkowe połączenie sztuki i biznesu.

Dzięki uprzejmości Opery Narodowej w Warszawie oraz Maestro Patrick Fournillier, Dyrektora Artystycznego Opery mieliśmy okazję spotkać się w gronie firm stowarzyszonych w dość nieoczywistym miejscu, jakim był gmach Opery Narodowej przy Placu Teatralnym. Blisko 200 osób uczestniczyło w wyjątkowym spektaklu. Była to generalna próba Madame Butterfly w reżyserii Mariusza Trelińskiego, która za kilka dni powróci do repertuaru warszawskiej opery. 

W przerwach między poszczególnymi aktami uczestnicy mogli nie tylko wymieniać się wrażeniami, ale również nawiązać nowe relacje. Sztuka bowiem ułatwia nawiązywanie znajomości, a w tak wyjątkowej obsadzie i miejscu, była to sama przyjemność. 

Dziękujemy za wsparcie również kancelarii Gide Loyrette Nouel, które przed spektaklem zaprosiła partnerów finansowych i strategicznych oraz członków Rady CCIFP do swojego biura i na taras, z którego rozciągał się niesamowity widok na panoramę Warszawy.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkania w niecodziennych miejscach również przypadną do gustu naszych członków. Do zobaczenia wkrótce. 

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA:

31.05.2023 - spotkanie informacyjne FORUM W KARPACZU >>>

2.06.2023 - wizyta w zakładach SAFRAN >>>

6.06.2023 - French Business Mixer >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!