Partnerzy

„Współpraca międzynarodowa” - CCIFP patronuje

<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: 'Segoe UI', serif;">Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z wydawnictwem Mediaplanet realizuje prasowo-internetową kampanię zatytułowaną </span><span style="font-family: 'Segoe UI', serif;"><strong>„Współpraca międzynarodowa”</strong></span><span style="font-family: 'Segoe UI', serif;">, która ukaże się 29 czerwca w dzienniku „Rzeczpospolita” oraz na portalu <a href="http://www.handelmiedzynarodowy.info/">www.handelmiedzynarodowy.info</a>. Kampania cross-mediowa będzie miała charakter informacyjno-edukacyjny. Będzie to swoisty poradnik, wsparty wiedzą ekspertów, który z zasięgiem prasy dziennej oraz wielu dodatkowych wydarzeń zostanie dystrybuowany w swojej grupie docelowej.</span></p>

>

Zachęcamy zatem Państwa do równoczesnego zaprezentowania się w kampanii, bezpośrednio w kontekście świadczonych przez Państwa usług.

Udział możliwy jest w trzech formach:

  1. Wypowiedzi eksperckiej Państwa przedstawiciela lub wywiadu z Państwa przedstawicielem obejmuj?cego 5500, 3500 lub 2600 znaków. W ramach współpracy redakcja zapewnia przygotowanie graficzne treści, skład materiału, zamieszczenie zdjęcia eksperta oraz pomoc dziennikarza.
  2. Advertorialu na temat Państwa usług/produktów.
  3. Kreacji graficznej/reklamowej.

Mediaplanet jest międzynarodowym domem wydawniczym zajmuj?cym się tworzeniem cross-mediowych kampanii tematycznych, publikowanych w najbardziej opiniotwórczych dziennikach w Polsce: Rzeczpospolita , Gazeta Wyborcza oraz Dziennik Gazeta Prawna. Działaj?c na zasadzie content marketingu do kampanii zapraszane s? najważniejsze osobistości ze świata polityki, biznesu, finansów, czy kultury.

Udział Państwa firmy w publikacji wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy i podkreśli ekspercki wymiar w danym temacie, a usługi, czy towary oferowane przez Państwa będ? odpowiedzi? na poruszan? przez nas problematykę.

W przypadku zainteresowania udziałem w kampanii prosimy o kontakt z osob? odpowiedzialn? :

Bartłomiej Tracz
Senior Project Manager
M: 570  869  500
E: bartlomiej.tracz@mediaplanet.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!