RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Izba

Wspólnie możemy więcej: Dziękujemy za udział w akcji!

Zakończyliśmy zbiórkę pieniędzy i darów w ramach akcji "Wspólnie możemy więcej". Dziękujemy zaangażowanym firmom oraz darczyńcom indywidualnym.

 

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie firm stowarzyszonych oraz osób indywidualnych, dzięki którym udało nam się przekazać potrzebne materiały higieniczne do Mokotowskiego Hospicjum św. Krzyża, Fundacji Świętego Jana oraz Fundacji Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.

 

W odpowiedzi na nasz apel o pomoc dostaliśmy szereg informacji od firm. Niektóre z nich już angażują się indywidualnie w walkę z koronawirusem wspierając wybrane ośrodki lub przekazując pieniądze na zakup środków ochrony. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo TUTAJ >>>.

Udało nam się również pozyskać od części z nich potrzebny sprzęt. 

Dziękujemy firmom: L'Oréal, Wyborowa Pernod Ricard, Sofitel Warsaw Victoria oraz Renault za ich zaangażowanie w akcję. Dziękujemy również darczyńcom indywidualnym, którzy zdecydowali się swoją cegiełką wesprzeć potrzebujące instytucje.

Naszą akcję pomogła nam koordynować Fundacja Entraide >>>, która na co dzień organizuje akcje solidarnościowe mające na celu pomoc osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej na terenie całej Polski.

 

***

Przypominamy, że jeśli Państwa firma już angażuje się w pomoc finansową lub materialną, lub w inny sposób przyczynia się do walki z epidemią prosimy o nadsyłanie do nas tego rodzaju informacji na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl. Będziemy  komunikować o Państwa działaniach i dobrych przykładach.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!