WSPÓŁCZESNA ARCHITEKTURA W MISTYCZNYM SERCU WROCŁAWIA DYREKTOR HOTELU TIMEA BALZER SERDECZNIE ZAPRASZA – SPECJALNA OFERTA DLA FIRM CZŁONKOWSKICH CCIFP

Zainspirowany historią zabytkowego Wrocławia 5-gwiazdkowy The Bridge został wybudowany w najstarszej dzielnicy miasta. Uznawany za oazę ciszy Ostrów Tumski, mieszczący się na dawnej wyspie, dziś jest częścią Wrocławia, w której można zregenerować się po intensywnym dniu.

ENKLAWA SPOKOJU W TĘTNIĄCYM ŻYCIEM MIEŚCIE

Nowoczesna bryła hotelu bogata w surowe materiały - kamień, żelazo, beton - dzięki współczesnemu wzornictwu doskonale współgrające z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. Mistyczną atmosferę The Bridge podkreślają elementy wystroju nawiązujące do symboliki Ostrowa Tumskiego. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a wyjątkowy klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem. Lifestylowy hotel ze 184 pokojami (w tym 17 apartamentami) i imponującym ogrodem wita Gości niepowtarzalnym stylem i historią, która odnajduje swoje oblicze we współczesności.

 

SMAK LOKALNEJ I SEZONOWEJ KUCHNI

Klimatyczna, industrialna restauracja Craft z otwartą kuchnią zachwyca wyjątkowym smakiem autorskich potraw, skomponowanych z lokalnych i sezonowych składników. W Craft Bar serwowane są oryginalne koktajle, starannie wyselekcjonowane gatunki wina i rodzime alkohole. Koneserzy mogą delektować się wybornym cydrem, likierami czy piwem rzemieślniczym.

 

MIEJSCE SPOTKAŃ

W hotelu znajduje się spektakularna Sala Balowa o powierzchni 490 m2 i wysokości 6 m, z przestronnym foyer, w której można zorganizować uroczystości i konferencje. Światło dzienne i dostęp do hotelowego ogrodu rozświetla Salę Balową i 3 sale konferencyjne. Sąsiedztwo rzeki dodatkowo nadaje wydarzeniom niebywały charakter.

 

MEMORABLE MOMENTS

Goście mogą przeżyć romantyczne chwile na hotelowym dachu, tarasie widokowym pod rozgwieżdżonym firmamentem, delektując się szampanem i zachwycając widokiem zasypiającego miasta oraz urokiem mistycznej wyspy. Dzięki podarunkowi przygotowanemu przez hotel ten piękny moment zostanie zachowany, nie tylko w pamięci.

Kontakt:

Marta Stawińska-janiec / Director of sales & marketing

The Bridge   Wroclaw MGallery Hotel Collection

Plac Katedralny 8, 50-329 Wrocław – Poland

Tel.: +48 717 273 100

Mobile: +48 572 778 223

marta.stawinska-janiec(@)accor.com

accorhotels.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!