COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi  •  Członkowie

Wsparcie XBS Group w czasie kryzysu COVID-19

Sytuacja spowodowała, że wszyscy przedsiębiorcy zaczęli zastanawiać się jak zbudować biznes koronoodporny.

Zespół XBS Group wybrał ze swojego portfolio usług te, które w czasach kryzysu szczególnie mogą pomóc firmom w nabraniu odporności i obronie swojej pozycji na rynku.


Migracja firm z offline do online

Sytuacja związana z pandemią sprawiła, że duża część sprzedaży przeniosła się do internetu. To postawiło przed firmami wiele nowych wyzwań.

Wychodząc naprzeciw firmom, które dotychczas działały tylko stacjonarnie, oferujemy wsparcie w budowie sklepu, integracjach oraz obsłudze całego łańcucha dostaw w nowym kanale sprzedaży.

Digital transformation to jednak nie jest tylko przeniesienie biznesu do świata cyfrowego, to zmiana myślenia strategicznego. Firmy są zmuszone na nowo zadbać o relacje z Klientami, dostarczanie wartości, wewnętrzną organizację. Powinny także poznać i wdrożyć analizę danych.  Zespół XBS Group doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zajmuje się kwestiami operacyjno-technicznymi po to, aby klienci mogli budować biznes w nowym środowisku.

Nowoczesny system do zarządzania materiałami POS (zakupy, logistyka, raportowanie, IT)

W czasach epidemii wizyty przedstawicieli handlowych w sklepie są ograniczone. Dzięki naszym rozwiązaniom udowadniamy, że wsparcie sprzedaży może być realizowane w sposób bezpieczny i ciągły. Wykorzystując nasze 20-letnie know-how proponujemy optymalny model logistyczny wsparty zaawansowanym systemem informatycznym. Każdego dnia wspieramy zespoły trade marketingu oraz przedstawicieli handlowych w zarządzaniu materiałami marketingowymi i reklamowymi. Nasz nowoczesny system do zarządzania materiałami POS ogranicza zaangażowanie przedstawicieli handlowych do minimum, co w czasach ograniczonej mobilności stanowi dużą wartość dodaną.

Logistyczna tarcza antykryzysowa  “Ochrona i Dywersyfikacja”

Trudna sytuacja wymusza specjalne działania. Dlatego przygotowaliśmy pakiet „Ochrona i Dywersyfikacja”, który może być szczególnie pomocny w czasie kryzysu. Pakiet dotyczy usług logistycznych związanych z obsługą produktów gotowych i wyrobów handlowych. Główną korzyścią, jaką firmy mogą odnieść dzięki pakietowi, są bardziej elastyczne warunki nawiązania i rozwiązania współpracy. Pakiet skierowany jest do tych firm, które w niepewnych czasach chciałyby zminimalizować ryzyko biznesowe i zachować ciągłość operacji.

Motywacyjna platforma zakupowa dla pracowników – DlaDomuDlaCiebie (www.dladomudlaciebie.pl)

Wraz z pojawieniem się pandemii wiele firm stanęło przed wyzwaniem, jak efektywnie zorganizować pracę zdalną dla swoich pracowników. Jak utrzymać ich wydajność i zaangażowanie? Powinniśmy pamiętać, że osoby pracujące z domu również potrzebują zachęty i docenienia wykonywanej przez nie pracy. System nagradzania może wzmacniać poczucie przynależności do organizacji i w ten sposób budować pozytywny wizerunek pracodawcy. W odpowiedzi na te potrzeby powstała platforma zakupowa dla pracowników - DlaDomuDlaCiebie. Platforma to po prostu rodzaj sklepu internetowego, w którym zakupów mogą dokonywać tylko zarejestrowani klienci. Na użytkowników czekają bardzo atrakcyjne oferty - ceny produktów są często niższe od tych dostępnych w sklepach internetowych.

W ofercie firmy XBS Group znajdują się też inne platformy lojalnościowe, takie jak www.nagrodyb2b.pl , www.upominki.pl oraz www.choiceplace.pl

Każda z nich pomaga w utrzymaniu motywacji i lojalności klientów, partnerów, czy pracowników. 

 

Kontakt:

www.xbsgroup.pl

505 839 726

Urszula.rabkowska@xbsgroup.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!