Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Wsparcie komunikacyjne kampanii 1% podatku na cele dobroczynne

Francusko-Polska Izba Gospodarcza rozpoczyna jak co roku kampanię "1% podatku na cele dobroczynne", której celem jest dotarcie do szerokiego grona pracowników firm stowarzyszonych oraz wszystkich odbiorców biuletynu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej i tym samym zachęcenie do przekazania 1% podatku w rozliczeniu PIT na wskazane przez nas fundacje.

Dlatego jeśli Państwa firma ma status organizacji pożytku publicznego, prowadzi osobną fundację korporacyjną lub ściśle współpracuje i wspiera fundację zewnętrzną, która jest uprawniona do otrzymania 1% podatku, zachęcamy do uzupełnienia poniższego formularza i odesłanie do dnia 2 kwietnia 2021 na adres anna.piejko@ccifp.pl.

POBIERZ FORMULARZ

 

W ramach kampanii informacyjnej zebrane informacje zostaną opublikowane na stronie internetowej www.ccifp.pl oraz zostaną wysłane do wszystkich odbiorców biuletynów CCIFP w dedykowanym kampanii newsletterze.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Jak zmienia się język

Warsztaty online z BALAJCZA Wtorek, 1 lutego 2022 r. godz. 11:00-12:00 Język jest tworem społecznym i to właśnie dzięki temu podlega zmianom. W XXI...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!