Nasze spojrzenie na…  •  Komunikaty prasowe  •  Zobacz także  •  Izba

Wsparcie dla Ukrainy - komunikat CCIFP i lista organizacji pomocowych

Szanowni Państwo, Przyjaciele, członkowie Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej,

Francusko-Polska Izba Gospodarcza, wraz z całym polsko-francuskim środowiskiem biznesowym wyraża w tych tragicznych chwilach solidarność i wsparcie dla obywateli Ukrainy, niezależnie gdzie się znajdują. Wielu z nich już teraz przekracza granice Polski w poszukiwaniu bezpieczeństwa i w trosce o własne życie. Przez cały weekend dochodziły do nas informacje na temat akcji i programów pomocy, które uruchamiane są zarówno przez organizacje, firmy, jak i osoby prywatne.

Chcemy zaangażować jak największe grono firm i ludzi skupionych wokół naszej organizacji do pomocy, zarówno materialnej, jak i logistycznej, psychologicznej, czy dotyczącej przyjmowania ukraińskich uchodźców.

Poniżej przekazujemy kontakty i informacje o inicjatywach, do których mogą się Państwo dołączyć, by pomóc w tej niezwykle trudnej sytuacji:

Uruchomiliśmy specjalną podstronę na www.ccifp.pl >>>, na której będziemy Państwa na bieżąco informować o dodatkowych możliwościach wsparcia, a także akcjach prowadzonych przez firmy stowarzyszone. Jeśli chcecie dotrzeć z komunikatem do naszej wspólnoty biznesowej, prosimy o kontakt i nadsyłanie informacji na adres: mariusz.kielich(@)ccifp.pl. Prosimy również o śledzenie informacji na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Apelujemy o włączanie się we wszelkie inicjatywy, zarówno na poziomie organizacji, jak i indywidualnie, by wyrazić solidarność i okazać realną i niezbędną pomoc dla obywateli Ukrainy.

Zarząd i pracownicy CCIFP

 

Oświadczenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu w sprawie wojny w Ukrainie, którego CCIFP jest sygnatariuszem: https://odpowiedzialnybiznes.pl/aktualno%C5%9Bci/oswiadczenie-forum-odpowiedzialnego-biznesu-w-sprawie-wojny-w-ukrainie/

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!