Wrześniowe spotkania z kupcami największych sieci dystrybucji w Polsce - opinie uczestników

Poznaj opinie uczestników spotkań francuskich producentów z kupcami sieci dystrybucyjnych w Polsce, które Francusko-Polska Izba Gospodarcza zorganizowała 1 i 2 września 2021 r. w Warszawie. CCIFP zaproponowała uczestniczącym firmom program spotkań biznesowych oraz tematycznych dyskusji w formule 'okrągłego stołu', mające na celu promocję działalności biznesowej wśród głównych dystrybutorów w Polsce. Wydarzenie skierowane było do francuskich firm z sektora agro i spożywczego, zainteresowanych współpracą z dystrybutorami na polskim rynku.

 

THEATRE DU VIN :

Chciałabym podziękować za opiekę Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej podczas naszego pobytu w Warszawie. Byłam zachwycona organizacją. Gdyby tylko pojawiła się okazja, nie zawaham się skorzystać ponownie ze współpracy.

 

LE PETIT BERET

Bardzo dziękuję za zorganizowanie wydarzenia "Rencontres Acheteurs" z udziałem głównych graczy w sektorze handlu detalicznego. Było mi niezmiernie miło spotkać się z Państwem i zaprezentować naszą firmę kupcom z Carrefour, Auchan i Leclerc. (...) W każdym razie, jeszcze raz bardzo się cieszę, że mogłam się z Państwem spotkać i otrzymać taki rodzaj wsparcia. Dowiedziałam się sporo o polskim rynku, mimo że ten piękny kraj jest mi już dość dobrze znany! Wymiana z François Colombié (red. Wiceprezes CCIFP) była również prawdziwą wartością dodaną. Nie wiem, czy uważacie to wydarzenie za sukces z Waszej strony, dla mnie na pewno takim był!

 

HAPPY INGREDIENTS

Bardzo dziękuję za zorganizowanie tych spotkań. Z przyjemnością, w imieniu Happy Ingredients, wzięłam udział w tym wydarzeniu. Jest oczywiste, że wymiana tutaj była bardzo ważna i konstruktywna dla rozwoju naszej firmy. Nie zawaham się podzielić się z Państwem ewolucją kontaktów z Auchan, a także podzielę się z Państwem moimi odczuciami na temat rzeczy, które się sprawdziły.

 

VITAGERMINE

Chciałabym podziękować za wiadomość i organizację wydarzenia "Rencontres Acheteurs", podczas któryego udało nam się odbyć kilka dobrych spotkań.  Wiele się nauczyliśmy podczas naszej wizyty w Polsce i nie omieszkamy do Was zadzwonić, jeśli zajdzie taka potrzeba. Będziemy Państwa informować o naszych osiągnięciach!

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!