Wraz z Pracowanią Gier Szkoleniowych serdecznie zapraszamy nasze firmy stowarzyszone do Poznania na premierowe spotkanie z grą Honey Rush!

Honey Rush jest kontynuacją linii rozwiązań dedykowanych integracjom dużych grup. Gra jest kolejną propozycją dla eventów firmowych, spotkań jubileuszowych czy po prostu team buildingu dla zespołów od 70 osób.

Dotychczasowe realizacje Honey Rush pokazały jak wielkie emocje i zaangażowanie może uaktywnić dwugodzinna rozgrywka przy użyciu metody gier i symulacji. W Honey Rush, grze inspirowanej światem natury, dzielimy uczestników na jednocześnie współpracujące i konkurujące ze sobą zespoły. Zadaniem grających jest przygotowanie się do nadchodzącej zimy, poprzez odpowiednie dysponowanie zasobami – wymienianie się nimi, handlowanie, budowanie relacji. Wszystko to, w środowisku pełnym zmiany i chaosu.

Czego doświadczą uczestnicy?

Dzięki wykorzystaniu narzędzi warsztatowych doświadczycie uczestnictwa w angażującym procesie grupowym, podczas którego zmierzycie się z :

  • gwałtownym wzrostem, który przysporzy wielu wyzwań,
  • chaosem, presją czasu, adrenaliną,
  • szeroką przestrzenią do własnej inicjatywy i proaktywności,
  • tworzeniem kontekstu do kształtowania procesów, nadawania tonu zespołowej pracy.
  • znaczenia zaangażowania i rolą współpracy,
  • konsekwencją niejasności ról i zadań oraz skutkami iluzji działania,
  • znaczeniem wartości i siłą różnorodności.

Dla kogo?

Do udziału w pokazie zaproszone są osoby pracujące w działach HR, odpowiedzialne za projektowanie rozwiązań szkoleniowych i rozwojowych oraz menedżerowie i liderzy organizacji, którzy poszukują efektywnych i atrakcyjnych metod rozwoju kompetencji zarządczych i przywódczych w swoich organizacjach.

Agenda spotkania

10:30 – Powitanie gości i rozpoczęcie spotkania,

11:00 –  Rozgrywka Honey Rush,

12:55 – Krótka przerwa,

13:10 – Prezentacja wyników połączone z warsztatami grupowymi oraz dyskusją na forum,

14:00 – Prelekcja Kamila Baja z Pszczelarium,

14:30 – Podsumowanie i zakończenie spotkania.

Miejsce i czas

Pokaz odbędzie się dnia 25 marca w godzinach 10:30 – 14:30 w siedzibie YouNick ul. Krzemowa 1, Złotniki.

 

Prowadzenie:

Anna Zielińska-Wolfigiel, doradczyni personalna, trenerka, coach, Pracownia Gier Szkoleniowych

Anna Zielińska Wolfigiel Trener

Doradca personalny i trener z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy zawodowej w firmach doradczych i po stronie klienta. Prowadzi zajęcia na uczelniach wyższych dla studentów studiów podyplomowych w zakresie rekrutacji, budowania zespołów, motywacji, prowadzi szkolenia dla firm z branż: budowlanej, energetycznej, produkcyjnej, dystrybucyjnej w zakresie strategii i operacji HR, przywództwa i sprzedaży – w sumie ponad 600 godzin szkoleniowych.  Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Pracą i Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Jest licencjonowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej trenerem-szkoleniowcem, posiada certyfikat trenerski. Ukończyła także kurs coachów. Uczestniczyła w licznych kursach i seminariach rozwojowych w Polsce i za granicą, między innymi w warsztatach Business Maestry organizowanych przez organizację Anthonego Robbinsa w Las Vegas, USA.

 

Prelekcję poprowadzi:

Kamil Baj, Pszczelarium

https://pracowniagier.com/wp-content/uploads/2020/02/kamil-baj-300x300.jpg

Od lat 90’tych pszczelarz hobbysta. W międzyczasie menedżer w międzynarodowej korporacji. Dziś pełnoetatowy pszczelarz. Pszczelarstwem na poważnie zajął się w 2013 r. kiedy wraz z
żoną stworzył Pszczelarium – pierwszą polską firmę stawiającą miejskie pasieki i opiekującą się miejskimi pszczołami. Pszczelarium postawiło już ule w nie tylko w Warszawie, ale również w
kilkunastu innych miastach Polski. Na początku 2020 r. zespół Pszczelarium opiekował się ok. dwustoma ulami rozsianymi w ponad pięćdziesięciu pasiekach.
Pszczoły odwdzięczają się mu niezwykłym, czystym miejskim miodem o niespotykanym smaku i aromacie. Poza tym Kamil prowadzi mnóstwo kursów, warsztatów i prelekcji, a także, we współpracy z Muzeum Pałacu w Wilanowie, odtwarza bartnictwo i koszykarstwo – historyczne formy pszczelarstwa. Początki jego działalności tworzącej ideę pszczelarstwa miejskiego w Polsce znalazły się w filmie Łowcy Miodu.

 

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI PRZEZ FORMULARZ

 

Partnerzy wydarzenia:

CCIFP_PGS_230x130pszczelariumYounick_PGS_230x130

 

 
 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!