Podsumowanie wydarzeń

Work/life balance i francuskie inwestycje na Forum Ekonomicznym w Krynicy

W tym roku już po raz czwarty francuscy inwestorzy byli obecni wraz z CCIFP na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Zorganizowana przez CCIFP Café France od początku Forum stała się miejscem spotkań najważniejszych gości: Bronisław Komorowski, Prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski, były Prezydent RP, Michał Boni, Minister Administracji i Cyfryzacji, Olgierd Dziekoński, Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Mikołaj Dowgielewicz, Wicegubernator Banku Rozwoju Rady Europy.

Pierwszego dnia odbyło się oficjalne otwarcie pawilonu Café France w obecności Macieja Wituckiego, Prezesa CCIFP oraz Pierra Buhlera, Ambasadora Francji w Polsce. Wśród gości koktajlu otwierającego byli m.in.: prof. Witold Orłowski, Aleksander Kwaśniewski, Olgierd Dziekoński, a także goście i partnerzy firm francuskich obecnych wraz z Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową w Polsce na Forum w Krynicy: Auchan, Avis, Crédit Agricole, EFL, Design4Rent, Dalkia, Veolia Environnement, Leroy Merlin, Gide Loyrette Nouel, Gras Savoye, Mazars, Orbis, Sanofi Pasteur, Servier, Société Générale, Stowarzyszenie Francja - Polska.

Panel dyskusyjny pt. Jak móc dłużej i lepiej? Dlaczego i jak dbać o work/life balance w perspektywie pracy do 67 roku życia? spotkał się z zainteresowaniem wielu gości. Paneliści: Maciej Witucki, Wojciech Eichelberger, Michel Kiviatkowski, Alexander Konopka i Aleksander Pociej zastanawiali się w jaki sposób zapewnić równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym zarówno dla siebie jak i dla swoich pracowników. Moderatorem dyskusji była Kinga Rusin. Film z panelu mogą Państwo obejrzeć poniżej.

Relacja z panelu - wersja krótka - 14 minut.

Jak móc dłużej i lepiej? - Dlaczego i jak dbać o... przez CCIFP-POLOGNE

Relacja z panelu - wersja dłuższa - 26 minut.

Work/life balance


Jak móc dłużej i lepiej? - Dlaczego i jak dbać o... przez CCIFP-POLOGNE

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!