Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Włącz się w organizacje francuskiego stoiska na charytatywnych targach świątecznych

Szanowni Państwo,

Jak co roku, Ambasada Francji w Polsce i jej partnerzy wezmą udział w tradycyjnym kiermaszu dobroczynnym organizowanym przez Stowarzyszenie Małżonków Szefów Misji (SHOM), który w tym roku odbędzie się 3 grudnia w Centralnym Ośrodku Sportu TORWAR.

Celem tego dorocznego międzynarodowego kiermaszu dobroczynnego jest zebranie funduszy dla polskich organizacji charytatywnych. Kiermasz patronatem objęła Pierwsza Dama RP pani Agata Kornhauser-Duda. Dzięki współpracy i hojnym darowiznom od ambasad i sponsorów, środki zebrane podczas kiermaszu organizowanego przez SHOM są przekazywane osobom starszym, dzieciom, kobietom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do dołączenia do grona firm wspierających stoisko Francji. Francuski komitet organizacyjny, któremu przewodniczy pani Caroline de Poncins, będzie wdzięczny za wsparcie w formie darowizny finansowej przekazanej bezpośrednio organizatorom. Jeśli zdecydują się Państwo dołączyć do tej wspaniałej akcji charytatywnej, zachęcamy do przekazania darowizny na numer konta 71 1240 1040 1111 0010 5616 8296, STOWARZYSZENIE SHOM, Bank Pekao, Ul. T. Czackiego 21/23, 00-043 Warszawa, z zaznaczeniem, że ma ona zostać przeznaczona na stoisko Francji. Prosimy również o poinformowanie o tym panią Izabelę Iwaniak (izabela.iwaniak(@)diplomatie.gouv.fr), która pozostaje do dyspozycji Państwa i Państwa współpracowników. Wszystkie darowizny, niezależnie od ich wysokości, będą cennym wkładem w tę akcję dobroczynną.

Mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem 3 grudnia w Centralnym Ośrodku Sportu TORWAR, a także w styczniu 2024 na wieczorze zorganizowanym w podziękowaniu dla naszych sponsorów.

Z poważaniem

 

Komitet organizacyjny stoiska Francji na kiermaszu SHOM – edycja 2023 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!