Aktualności firm stowarzyszonych

Wirtualne zwiedzanie Liceum Francuskiego w Warszawie (LFV)

W związku z zamknięciem szkół i ograniczeniami w podróżowaniu po całym świecie z powodu pandemii COVID-19, zachęcamy rodziny do odkrywania Szkoły francuskiej w Warszawie (LFV) za pomocą wirtualnego i multimedialnego spaceru...

Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) jest międzynarodową placówką w której uczy się 760 uczniów z ponad 45 różnych krajów. Jest jedyną szkołą w Polsce, która posiada akredytację francuskiego Ministerstwa Edukacji co gwarantuje zgodność programu nauczania z francuskim systemem edukacji a  jej dyplomy są uznawane w Europie i na świecie. 

Liceum Francuskie w Warszawie składa się z 4 placówek edukacyjnych, każda odpowiadająca innemu poziomowi nauczania, które znajdują się w dwóch miejscach w Warszawie: na Sadybie (dzielnica Mokotów) gdzie działają przedszkole i szkoła podstawowa oraz na Saskiej Kępie w historycznym budynku mieszczącym gimnazjum, liceum i administrację szkoły.

Ze względu na obecne ograniczenia sanitarne, wszystkim zainteresowanym zapisaniem dziecka do prestiżowej Szkoły francuskiej, LFV proponuje wirtualne zwiedzanie na stronie www.lfv.pl

Odkryj przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum i liceum bez wychodzenia z domu!  Ten wyjątkowy wirtualny spacer 360° jest uzupełniony wieloma dokumentami multmedialnymi (filmy video, broszury informacyjne, materiały do pobrania, galerie zdjęć, itp.) które pozwolą rodzinom poznać atuty placówki i bogatą  ofertę dla dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Link do wirtualnego spaceru tutaj: https://lfv.pl/zapisy/poznaj-nas/wirtualny-spacer-lfv/.

Liceum Francuskie w Warszawie (LFV) planuje także w połowie marca 2021 r. organizację Dnia Otwartego online, aby rodziny mogły uzyskać więcej szczegółów i informacji o nauczaniu w szkole.

Zachęcamy także do śledzenia LFV na Facebooku, aby być na bieżąco z aktualnościami i najnowszymi informacjami : facebook.com/lfv.varsovie.

Oczywiście administracja szkoły pozostaje do Państwa dyspozycji przez e-mail lub telefon:

Liceum Francuskie w Warszawie

Przedszkole i Szkoła podstawowa

 (+48) 22 651 96 12
primaire(@)lfv.pl

Gimnazjum, Liceum, administracja
(+48) 22 616 54 00/01
info(@)lfv.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!