Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

WHITE & CASE DORADZAŁA MBANKOWI W ZWIĄZKU Z EMISJĄ OBLIGACJI WB ELECTRONICS S.A.

11 kwietnia 2024 … Międzynarodowa kancelaria prawna White & Case LLP doradzała na rzecz mBank S.A., organizatora oraz dealera emisji obligacji WB Electronics S.A. w ramach programu emisji obligacji do wysokości 200 mln PLN.

Obligacje zostały zaoferowane inwestorom kwalifikowanym w drodze bezprospektowej oferty publicznej i zostały wprowadzone do obrotu w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Obligacje zostały zarejestrowane w KDPW.

WB Electronics jest polską firmą, która specjalizuje się w elektronice i informatyce wojskowej, a także opracowuje i produkuje systemy specjalne, komputery i terminale o wzmocnionej konstrukcji, środki łączności telekomunikacji wojskowej, urządzenia do transmisji danych i integracji wyposażenia elektronicznego pojazdów dla różnych rodzajów wojsk. WB Electronics jest liderem zmian technologicznych w polskiej armii i przemyśle obronnym. Firma wyznacza standardy w obszarach kluczowych dla bezpieczeństwa narodowego.

W skład zespołu White & Case w Warszawie, który doradzał przy transakcji, weszli partner Grzegorz Abram, partner lokalny Paweł Zagórski oraz associate Maciej Kujawa.

Kontakt:

Mariusz Mroczek

Senior Business Development Manager

White & Case

M. Studniarek i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp.k.

+ 48 22 50 50 225; +48 785 019 225

mrmroczek(@)whitecase.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!