Weź udział w badaniu na temat Przestępczości Gospodarczej 2018

<p style="text-align: justify;">Szanowni Państwo, w imieniu firmy PwC serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji <strong>Badania Przestępczości Gospodarczej 2018</strong> (Global Economic Crime and Fraud Survey 2018). Celem naszego badania jest ocena skali nadużyć dotykających polskie firmy w obecnej sytuacji gospodarczej.</p>

>

Państwa udział w badaniu przyczyni się do zdiagnozowania zakresu oraz skali przestępczości gospodarczej w biznesie. Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc w opracowaniu środków ograniczaj?cych to zjawisko.
  
Wypełnienie ankiety zajmie nie więcej niż 20 minut. Ankieta jest dostępna pod linkiem.

Wszystkie odpowiedzi będ? poufne i anonimowe. Analiza danych ankietowych nie będzie zawierała odniesienia do poszczególnych uczestników badania.
  
Z góry dziękujemy za poświęcony czas. Wierzymy, że Państwa udział w naszej inicjatywie pomoże w trafnym rozpoznawaniu i stopniowym ograniczaniu negatywnego zjawiska przestępczości gospodarczej w Polsce i na świecie.

____________________________

Dodatkowe informacje:

Ankieta będzie dostępna do 6 września 2017 r.
Link do ankiety -wypełnij
W przypadku problemów lub pytań zwi?zanych z badaniem prosimy o kontakt z Magdalen? Simkowsk?, tel.: +48 519 506 819, email:magdalena.simkowska@pl.pwc.com
Więcej o badaniu na stronie Badanie Przestępczości Gospodarczej w Polsce 2016

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!