Aktualności firm stowarzyszonych

Weź kurs na stałe raty w Credit Agricole

Z kredytem w Credit Agricole niezależnie od inflacji i rosnących cen klienci mają gwarancję, że rata nie wzrośnie przez cały okres umowy. Dodatkowo, osoby, które nie mają kredytu gotówkowego w Credit Agricole i zawnioskują o kredyt na kwotę do 20 tys. mogą liczyć w promocji na prowizję 0 proc.

Credit Agricole standardowo oferuje kredyty ze stałym oprocentowaniem. Co oznacza, że miesięczna rata kredytu będzie taka sama przez cały okres umowy, pod warunkiem, że klient będzie spłacać kredyt zgodnie z harmonogramem. Klient może zawnioskować o nawet 200 tys. zł, a spłatę kredytu rozłożyć na 120 rat.

- Kredyt ze stałą stopą procentową może wpłynąć na poczucie bezpieczeństwa w niepewnych czasach i pomóc w zapanowaniu nad domowym budżetem. Wysokość miesięcznej raty nie wzrośnie mimo inflacji, podwyżek cen czy zmiany podstawowych stóp procentowych NBP – podkreśla Piotr Skoczek, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych.

Bank przygotował również specjalną ofertę kredytu bez prowizji. Promocja dotyczy kredytu gotówkowego do 20 tys. zł. Mogą z niej skorzystać klienci, którzy nie mają w Credit Agricole innego produktu kredytowego (kredytu gotówkowego, w tym konsolidacyjnego) i posiadają konto w tym banku lub otworzą je najpóźniej w dniu podpisania umowy kredytu. Promocja potrwa do 30 czerwca.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyt-gotowkowy

Więcej informacji:

Przemysław Przybylski

Rzecznik Prasowy

Credit Agricole Bank Polska

tel. 519 019 041

twitter: @przybylskipp

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!