COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Webinarium: Technologia 5G i jej praktyczne wykorzystanie w przedsiębiorstwie

Łączność mobilna jest codzienną koniecznością.

Wdrożenie technologii mobilnej piątej generacji, czyli tzw. technologii 5G ma fundamentalne znaczenie dla rozwoju biznesu w Polsce i na świecie.  

Polscy przedsiębiorcy mają tego pełną świadomość. Z badania przeprowadzonego przez firmę Ericsson we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą wśród polskich MŚP, wynika, iż 71,5% przedsiębiorców uważa, że technologia 5G zwiększy konkurencyjność polskiej gospodarki wobec innych krajów Unii Europejskiej, a tylko 3% zdecydowanie wyklucza taką możliwość. Polskie firmy oczekują szybkiego wdrożenia technologii 5G i wykorzystania jej potencjału do rozwoju własnego biznesu i krajowej gospodarki. 

Zdobycie odpowiedniej wiedzy na temat technologii 5G, jak i umiejętność jej praktycznego wykorzystania są  kluczem do efektywnego tworzenia innowacyjnych rozwiązań w firmie.

Wraz z firmą Ericsson, zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym webinarium 5G, na którym omówione zostaną wnioski z przeprowadzonego badania oraz możliwości zastosowania technologii w różnych sektorach gospodarki. 

 

Webinarium odbędzie się w dniu 23 kwietnia lub 30 kwietnia 2020 roku w godzinach 11:00-12:00. Aby dołączyć do spotkania, należy zarejestrować się poprzez formularz, klikając na poniższy link, a następnie wskazać dogodny dla Państwa termin. W odpowiedzi otrzymają Państwo wiadomość z linkiem do uczestnictwa, a po spotkaniu zostanie Państwu przesłany materiał informacyjny dotyczący 5G. 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfq6mzh9B1fgi0lQW6M2sgvd6cEEJQsjRbmQfEfdje_WiyKTQ/viewform?usp=sf_link

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!