Aktualności firm stowarzyszonych

„W POGONI ZA CISZĄ” – wyjątkowe wydarzenie online na żywo!

Już 17 września 2020 (czwartek) od godz. 17:00 do 18:30 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie online na żywo: „W POGONI ZA CISZĄ”, organizowane przez Saint-Gobain oraz Stowarzyszenie Komfort Ciszy. Tematyka wydarzenia jest uniwersalna – mówi o życiu każdego z nas!  Dlatego transmisję można oglądać z całą rodziną. Wystarczy zarejestrować się na jednym adresie mailowym, na komputerze, smart tv czy dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do Internetu.
Aby zdobyć bezpłatną wejściówkę wystarczy zgłosić chęć udziału na stronie www.wpogonizacisza.pl poprzez wypełnienie krótkiego formularza. Dane dostępowe wydarzenia zostaną wysłane na podany w formularzu adres mailowy.

W programie m.in.:

  • Prezentacja raportu „Polska w decybelach”. Dowiemy się z niego m.in. gdzie znajdują się najcichsze i najgłośniejsze miejsca w Polsce.
  • O hałasie opowie Radek Kotarski, twórca jednego z najpopularniejszych kanałów popularnonaukowych Polimaty  - najnowszy odcinek Polimatów poświęcony hałasowi do obejrzenia na kanale Polimaty na YouTube! 
  • Wyjątkowe doznania dźwiękowe zapewnią natomiast performerzy Centrum Nauki Kopernik!

Szczegóły i link do rejestracji na stronie: www.partnerzy.wpogonizacisza.pl lub skanując QR code.

ZAPRASZAMY!
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

 

 

 

 

 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!