Aktualności firm stowarzyszonych

VI Międzynarodowe Targi Rowerowe KIELCE BIKE-EXPO

<p style="text-align: justify;">Międzynarodowe Targi Rowerowe to impreza o coraz większym znaczeniu dla branży rowerowej. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL.</p>

>

Na targach, na blisko 200 stoiskach, można zapoznać się z ofert? 400 marek z kilkunastu krajów. Propozycje firm na kolejny sezon ogl?da co roku m.in. 4  000 branżowych specjalistów.

KIELCE BIKE-EXPO to wystawa, która oprócz szerokiej oferty branżowej promuje również aktywn? turystykę rowerow?. Targom towarzysz? maratony rowerowe, eventy, szkolenia i konferencje na temat turystyki na dwóch kółkach.

Pierwsze dwa dni targów skierowane s? dla osób z branży. Ostatni dzień – to dzień dla publiczności.

Targi odbywaj? się pod Honorowym Patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej, Polskiego Zwi?zku Kolarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Rowerów, Stowarzyszenia Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Na najbliższe targi KIELCE BIKE-EXPO zapraszamy od 24 do 26 września 2015 roku.

Dyrektor produktu

  Joanna Marcjan
+48 41 365 12 43
+48 606 608 941
+48 41 345 62 61
marcjan.joanna@targikielce.pl
www.targikielce.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!