Partnerzy

„URODZIŁAM SIĘ, ŻEBY ŚPIEWAĆ“ - LEGENDA FRANCUSKIEJ PIOSENKI MIREILLE MATHIEU PONOWNIE ODWIEDZI POLSKĘ.

Miłośnicy pięknego głosu oraz francuskiego szyku legendarnej gwiazdy z niecierpliwością czekają na jej koncert w Polsce. Mireille Mathieu wystąpi 5 marca 2020 roku na warszawskim Torwarze, w ramach europejskiej trasy koncertowej pod tytułem "Made in France".

Warszawa, 22 lutego 2019 r.

Legendarna, francuska piosenkarka już kilkukrotnie odwiedzała Polskę i zawsze była witana bardzo gorąco przez swoich polskich fanów.  „To ogromna przyjemność ponownie móc gościć Mireille Mathieu w Polsce. Zawsze dla nas i wszystkich fanów była legendą, symbolem Francji i jej kultury, niezwykłą ambasadorką pięknej muzyki oraz emanacją elegancji i francuskiego szyku. Jesteśmy przekonani, że zapraszając Mireille Mathieu robimy wyjątkowy prezent ogromnej rzeszy polskich fanów Mireille“ – powiedziała Anna Czerniejewska z firmy JVS Group, organizatora koncertu.

Mireille Mathieu zasłynęła na przełomie lat 60. i 70. takimi utworami jak "Acropolis Adieu", "Paris un tango", "Santa Maria de la mer". Przez niektórych określana jako druga Edith Piaf, śpiewa m.in. po francusku i niemiecku.

Śpiewała w duetach z: Dalidą, Paulem Anką, Barrym Manilowem, Plácido Domingo, Deanem Martinem, Charles'em Aznavourem oraz Tomem Jonesem. Wystąpiła w ponad 11 krajach, była laureatką wielu nagród festiwalowych, wydała ponad 100 albumów i nagrała ponad 1200 piosenek. W roku 1999 otrzymała Order Legii Honorowej - w swoim rodzimym kraju uznawana jest za symbol i ambasadorkę francuskiej kultury.

Utrwaliła w świadomości słuchaczy charakterystyczny wizerunek sceniczny - prosta, klasyczna grzywka oraz niebanalne, eleganckie kostiumy stały się jej znakiem rozpoznawczym. Swojej twarzy użyczała także Mariannie - słynnemu francuskiemu symbolowi.

Wciąż jest aktywna zawodowo - śpiewa, koncertuje, wydaje nowe płyty, gości w programach radiowych i telewizyjnych całego świata.

Mireille ciągle doskonali swój warsztat wokalny pod opieka Jeannine Reiss, nauczycielki śpiewu legendarnej Marii Callas i innych gwiazd opery. Zdobywa nowe pokolenia słuchaczy, a jej życiowym mottem może być tytuł jednej z piosenek: „Je suis nee pour chanter” – „ Urodziłam się, żeby śpiewać.”

Podczas jedynego, polskiego koncertu zorganizowanego w Warszawie, Mireille Mathieu zaprezentuje najsłynniejsze piosenki z jej długiej kariery oraz nowo nagrane utwory z albumu „Mes Classiques“

Mireille Mathieu “Made in France” | Warszawa 2020

5 marca 2020 r., COS Torwar, Łazienkowska 6A, 00-449 Warszawa
Organizator:
JVS Group Sp. z o.o.
Więcej informacji:www.jvsgroup.cz/pl oraz www.facebook.com/jvsgrouppl  

Bilety dostępne na:www.ebilet.pl / www.eventim.pl

 

 

JVS Group

JVS Group należy do czołówki firm specjalizujących się w zarządzaniu imprezami, produkcji, reklamie oraz komunikacji marketingowej. Oferujemy kompleksowy, „szyty na miarę” pakiet usług począwszy od strategicznego i kreatywnego planowania, poprzez realizację aż po finalizację procesu produkcyjnego, jak również promocję i reklamę.

Naszym głównym celem jest sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów oraz satysfakcja publiczności.

JVS Group Czechy została utworzona w 2000 roku. Dynamiczny rozwój zapewnił jej w krótkim czasie wiodącą pozycję na rynku i z czasem przeobraziła się w zintegrowaną agencję reklamową, osiągając pozycję lidera na rynku.

Dzięki stałej realizacji projektów, jesteśmy jedną z czołowych agencji imprezowo- marketingowo-promocyjnych na czeskim rynku.  Zapewniamy najwyższą jakość usług zarówno w Czechach jak i za granicą.

***

Kontakt

Anna Czerniejewska – PR & marketing Manager

anna(@)jvsgroup.pl
+48 502 555 656

Paulina Krasoń – Junior Marketing Specialist

paulina(@)jvsgroup.pl
+48 791 394 449

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!