Aktualności firm stowarzyszonych  •  Partnerzy

Uroczysty wieczór z okazji 10-lecia La French Tech

W ramach swojego pierwszego publicznego wydarzenia, La French Tech Warsaw organizuje kolację-debatę dla 50 kluczowych przedstawicieli francusko-polskiego ekosystemu startupowego i technologicznegoj.

Założona w 2023 roku, La French Tech Warsaw (oddział warszawski inicjatywy "La French Tech" wprowadzonej przez rząd francuski w 2013 roku) ma na celu promowanie francuskiego ekosystemu technologicznego w Polsce oraz ułatwianie współpracy między Francją a Polską w dziedzinie nowych technologii.

Kolacja-debata z okazji 10-lecia La French Tech

Data: Środa, 25 października 2023

Wydarzenie jest celebracją dziesiątej rocznicy założenia La French Tech z inicjatywy rządu francuskiego. Koncepcja wieczoru czerpie inspirację zarówno z francuskich "diner-debat" jak i polskich "obiadów czwartkowych" z XVIII wieku. Zawiera degustację francuskich win i potraw. Kolacja-debata będzie okazją do dyskusji o aktualnych innowacjach w sektorze nowych technologii we Francji i w Polsce.

W celu uzyskani więcej informacji na temat tego wydarzenia i innych działań La French Tech Warsaw, prosimy o kontakt z Michałem Klepaczko - liderem społeczności La French Tech Warsaw (510 196 955, hello@lafrenchtechwarsaw.com).

La French Tech Warsaw aktualnie poszukuje sponsorów dla swoich nadchodzących wydarzeń, zachęcamy do zostania partnerem tych inicjatyw.

https://www.linkedin.com/company/90832880/ 

 

Z poważaniem,

Zespół La French Tech Warsaw

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!