Zobacz także  •  Członkowie

UP-Telecom sp. z o.o. zrealizowała nowatorski projekt fotowoltaiczny

Firma UP-Telecom sp. z o.o. z dumą ogłasza zakończenie dla Soprema Polska Sp. z o.o. realizacji unikatowej instalacji fotowoltaicznej z wykorzystaniem najnowszego systemu SOPRASOLAR®.

Nowa instalacja już działa, stanowiąc przełom w dziedzinie efektywnego i ekologicznego pozyskiwania energii. Zastosowana technika zgrzewana SOPRASOLAR® z lekką konstrukcją, spełnia najwyższe standardy wytrzymałościowe.

Przed przystąpieniem do instalacji, przeprowadzono szczegółową ekspertyzę nośności dachu, co zapewniło solidność i bezpieczeństwo całej konstrukcji. Projekt obejmował również projektowanie instalacji oraz uzyskanie wymaganych zezwoleń.

 

Główne cechy instalacji fotowoltaicznej SOPRASOLAR® to:

  • lekka i bezpieczna konstrukcja

  • wysokiej jakości komponenty

 

SOPRASOLAR® Fix Evo Tilt: To innowacyjne rozwiązanie umożliwiające montaż nachylonych paneli fotowoltaicznych pod kątem 7 lub 10 stopni, zarówno na membranach, jak i na papach bitumicznych. Dzięki temu eliminuje się konieczność wiercenia i przebijania dachu, a także unika dodatkowego obciążenia dachu balastami.

 

Dzięki nowatorskiej konstrukcji SOPRASOLAR® firmy Soprema, grupa SOPREMA potwierdza swoje zaangażowanie w tworzenie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Filmik:

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!