Izba

Trzy misje CCIFP wpisane do programu France Export!

Misją CCIFP jest wspieranie polsko-francuskiej współpracy gospodarczej. Dlatego też organizujemy misje dla firm z danego sektora, które umożliwiają poznanie możliwości rynkowych, analizę produktu pod względem oczekiwań konsumentów, a przede wszystkim spotkanie kupców z firm działających w danej branży. 

Jest nam niezwykle miło podzielić się z Wami informacją, że wszystkie trzy misje, które planujemy zorganizować w tym roku uzyskały pozytywną rekomendację ze strony Business France i wpisane zostały do programu France Export. Dzięki temu nasze projekty uzyskają dodatkowy kanał promocji i staną się częścią znaczących działań prowadzonych przez Francję w zakresie wspierania eksportu i wymiany handlowej pomiędzy naszymi krajami.

Misje CCIFP 2023, które uzyskały rekomendację to:

Spotkania z kupcami z sektora farmaceutycznego w Polsce (11-12 października)

Spotkania z branżą farmaceutyczną w Polsce pozwolą francuskim firmom na: znalezienie nowych partnerów i dystrybutorów, poznanie nowych klientów, zidentyfikowanie nowych możliwości oraz wzmocnienie swojej obecności na rynku. Spotkania ułatwią prospekcję poprzez bezpośrednie spotkania z nabywcami, zleceniodawcami branży farmaceutycznej i biotechnologicznej w Polsce.

Spotkania z kupcami największych sieci dużej dystrybucji w Polsce (13-14 czerwca 2023)

Udział w misji pozwoli francuskim firmom na poznanie specyfiki polskiego rynku, sieci dystrybucji i najczęstszych kanałów sprzedaży, sprawdzenie oczekiwań klientów wobec produktów, a także umożliwi spotkanie z kupcami głównych sieci dużej dystrybucji w Polsce i promocję produktów "Made in France".

Spotkania z kupcami w sektorze biomasy w Polsce (21-22 listopada 2023)

Spotkania z aktorami sektora energii z biomasy w Polsce pozwolą francuskim firmom: znaleźć nowych partnerów, poznać nowych klientów, zidentyfikować nowe możliwości i wzmocnić swoją obecność na rynku. Spotkania te ułatwią bezpośredni kontakt z nabywcami, zleceniodawcami sektora zainteresowanymi technologiami związanymi z energią z biomasy w Polsce.

Więcej informacji: Sylwia Bojanowska, sylwia.bojanowska(@)ccifp.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!