Partnerzy

Trzecia edycja konferencji EIOS: Energy, Industry & Oil Summit

<p style="text-align: justify;">W dniu 24 marca zapraszamy wszystkich zainteresowanych zachodzącymi w świecie polskiego przemysłu do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie odbędzie się trzecia edycja konferencji EIOS: Energy, Industry &amp; Oil Summit. Wydarzenie to otrzymało wyróżnienie w postaci patronatu Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej. <br /><br /></p>

>

CEMS Club Warszawa i Korporacja Handlu Zagranicznego zmieniaj? sposób myślenia studentów, którzy często nie traktuj? sektora energetycznego, paliwowego i produkcyjnego jako swojej głównej ścieżki kariery. We współpracy z naszymi Partnerami Korporacyjnymi pokazujemy, jak wielki potencjał tkwi w tych przedsiębiorstwach i jak niebywałe szanse s? tam oferowane.

Na projekt składaj? się warsztaty, panele dyskusyjne oraz targi pracy, które odbęd? się w Auli Spadochronowej Szkoły Głównej Handlowej. Nie zabraknie także niezwykle ciekawych case study, podczas których uczestnicy będ? mogli rozwi?zać problemy, z jakimi zmaga się polski przemysł.

Więcej informacji: http://www.eios.pl/  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!