Podsumowanie wydarzeń  •  Partnerzy

Trwają zgłoszenia do konkursu „Kreatywny OOH!”

<p style="text-align: justify;">Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie pomysłu na reklamę lub kampanię outdoorową <br /> o charakterze społecznym, niekomercyjnym, nierealizowanego wcześniej na nośnikach reklamy zewnętrznej. "Kreatywny OOH!" kierowany jest do autorów plakatów, bilbordów, projektów ambientowych, które powstały dla lub z myślą o jakieś organizacji pozarządowej czy akcji społecznej, ale nie zostały nigdy zrealizowane. <strong>Nagrodą w konkursie jest emisja reklamy społecznej na wielkoformatowych nośnikach outdoorowych.</strong></p>

>

"Kreatywny OOH!"   jest części? konkursu Kampania Społeczna Roku.

Więcej informacji znajduje się na http://konkurs.kampaniespoleczne.pl/kreatywny_ooh.php. Zgłoszenia przyjmowane s? do 10 kwietnia, ogłoszenie zwycięzców planowane jest na 19 maja 2015 roku.

Organizatorami s? portal kampaniespoleczne.pl i firma Jet Line Outdoor.

Organizatorami konkursu Kampania Społeczna Roku s? portal kampaniespoleczne.pl i Fundacja Komunikacji Społecznej, partnerami strategicznymi Polpharma i Jet Line Outdoor. Partnerzy konkursu to Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, Zwi?zek Firm Public Relations, Francusko-Polska Izba Gospodarcza i Teatr Kamienica. Patronatu medialnego udzielili: HATALSKA.COM, RMF Classic – współpraca redakcyjna, PRoto.pl, odpowiedzialnybiznes.pl, CSR Info, nowymarketing.pl oraz ngo.pl.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!