Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Manager CSR

Jeszcze do 28.11.2020 można zapisać się na VII edycję studiów podyplomowych Manager CSR, prowadzonych przez firmę edukacyjno-doradczą CSRinfo wspólnie z Collegium Civitas. Jeśli chcesz zdobyć kompetencje przyszłości w dynamicznie rozwijającym się obszarze zarządzania, to te studia są dla Ciebie.

Pokażą Ci jak przełożyć  najnowszą wiedzę z obszaru odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju na praktyczną, codzienną pracę managera CSR w organizacji. Poznasz najważniejsze zagadnienia z takich obszarów jak zarządzanie strategiczne, komunikacja CSR, raportowanie niefinansowe oraz budowanie relacji z interesariuszami. Przygotujesz się do odpowiadania na rosnące oczekiwania inwestorów z zakresu czynników ESG i zrównoważonego finansowania. Dowiesz się u źródła, na co analitycy będą zwracali coraz większą uwagę i jak menedżerowie CSR wspierają swoje organizacje w dostosowaniu do nowych trendów.

Studia opierają światowych standardach m.in. takich jak Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ, norma ISO 26000 oraz standardy raportowania niefinansowego, a wykładowcy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych organizacjach, gotowi podzielić się swoją wiedzą i najlepszymi praktykami. Jeśli chcesz dowiedzieć się czego uczą nasze studia, sprawdź opinie absolwentów zeszłorocznej edycji: https://www.csrinfo.org/czego-nauczyli-sie-studenci-studiow-manager-csr/

Studia otrzymały także nagrodę i akredytację w programie „Studia z przyszłością” za dopasowany do rynku pracy i oczekiwań oraz wyzwań gospodarczych program nauczania.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 zajęcia będą prowadzone online.

Pełny harmonogram studiów, program oraz zapisy znajdziesz na stronie: https://bit.ly/3nQRIuD

(https://www.civitas.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/manager-csr-podyplomowe?gclid=CjwKCAjww5r8BRB6EiwArcckCz-jfmE5a5utwSMqQe01stZquJp_yUa46LNU2rhQWE2nMU916-qbERoC5EEQAvD_BwE).

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!