COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi  •  Członkowie

Traffic Assistant – wsparcie w zarządzaniu przepływem Twoich klientów

Firma INOVSHOP Poland wprowadziła na rynek innowacyjne urządzenie służące monitorowaniu przepływu klientów w sklepach, punktach usługowych i restauracjach. Traffic Assistant wspiera zarówno personel w kontroli właściwej liczby osób przebywających w pomieszczeniu, jak i klientów w zarządzaniu ich oczekiwaniami.

 

W odpowiedzi na wyzwania obecnej sytuacji oraz potrzeby rynku firma INOVSHOP opracowała rozwiązanie ułatwiające sklepom, punktom usługowym oraz restauracjom właściwe zarządzanie liczbą klientów, którzy mogą jednocześnie przebywać w jednym pomieszczeniu. Traffic Assistant jest to modułowe urządzenie typu Plug & Play służące do liczenia osób i kontroli przepływu klientów. Produkt ma kształt słupka (totemu) i jest zintegrowany z wyświetlaczem oraz czujnikami zliczania osób dla obu kierunków ruchu. Posiada również system automatycznego ostrzegania głosowego po osiągnięciu górnej granicy. Na wyświetlaczu pokazuje się liczba klientów przebywających w pomieszczeniu i wyświetla się znak STOP, gdy osiągnięta zostanie maksymalna dopuszczalna liczba osób. Gdy klient opuszcza pomieszczenie, znak na ekranie zmienia się i zachęca kolejną osobę do wejścia.

 

Urządzenie jest dostępne w wersjach dla pomieszczeń z osobnym wyjściem, z automatycznymi lub manualnymi dozownikami ze środkiem dezynfekującym oraz w wersji z modułem zarządzania bieżącymi informacjami dla kierownictwa sklepu, punktu usługowego lub restauracji.

Dostępne wersje:

  • Traffic Assistant TA1: Totem z jednostronnym zliczaniem dwukierunkowym (obejmujący wejścia / wyjścia o szerokości do 2 m)
  • Traffic Assistant TA2: Totem z dwustronnym zliczaniem dwukierunkowym (obejmujący wejścia / wyjścia o szerokości do 4 m)
  • Traffic Assistant Extended: Dodatkowy licznik dla jednego dodatkowego wejścia / wyjścia 2 m +
  • Traffic Assistant Supervisor: Dodatkowy moduł zarządzania (tablet z aplikacją) wskazujący, kiedy jest osiągnięta lub przekroczona dopuszczalna liczba osób, a także zapewnia dostęp do historycznych danych – wykresów osób odwiedzających.

Traffic Assistant pozwala spełnić zaostrzone wymogi dotyczące obsługi klientów w placówkach handlowych i usługowych, ułatwia zarządzanie oczekiwaniami klientów, a także sprawia, że nie ma potrzeby oddelegowania personelu do zarządzania ruchem. Już dziś poznaj to innowacyjne rozwiązanie, przenieś obsługę klienta na wyższy poziom i zaoszczędź swoim pracownikom nowych obowiązków.

Kontakt do nas: biuro@inovshop.com

Więcej o nas: www.inovshop.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!