Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Tomasz Rożenek nowym Dyrektorem Zarządzającym i Członkiem Zarządu SPORTFIVE Poland

Tomasz Rożenek objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego SPORTFIVE Poland. Dotychczas pełnił funkcję Head of Central Sales polskiego oddziału międzynarodowej agencji marketingu sportowego. W strukturach grupy: począwszy od UFA Sports, Lagardere Sport & Entertainment oraz SPORTFIVE jest od ponad 10 lat.

Jednym z priorytetów naszej firmy jest umożliwienie ciągłego rozwoju zawodowego managerów, co przyczynia się do budowania silnych kompetencji w ramach najważniejszego z elementów, który konstytuuje “five” w SPORTFIVE - naszych ludzi. Dzięki tak doświadczonym i zaangażowanym ekspertom jak Tomasz Rożenek jesteśmy w stanie z sukcesem realizować strategiczne projekty oraz dostarczać wartość dla pozostałych interesariuszy współtworzących siłę SPORTFIVE: marek, podmiotów sportowych, platform medialnych i fanów. Nasze wyniki pokazują, że Polska jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków w obszarze biznesu sportowego i jestem przekonany, że oddział kierowany przez Tomasza Rożenka będzie skutecznie realizował założenia związane z dalszą profesjonalizacją i rozwojem lokalnego rynku – mówi Stefan Felsing, CEO SPORTFIVE.

Tomasz Rożenek w ramach SPORTFIVE był i jest odpowiedzialny za komercjalizację praw marketingowych, medialnych i hospitality, między innymi dla takich podmiotów sportowych jak Polski Związek Piłki Nożnej, Ekstraklasa S.A., kluby Ekstraklasy, Polski Związek Narciarski, PLS, Projekt Warszawa, Runmageddon, Borussia Dortmund. Równolegle odpowiada za rozwój projektów konsultingowych i aktywizacyjnych na rzecz marek obsługiwanych przez agencję. Zajmuje się również dywersyfikacją biznesu SPORTFIVE w obszarze esportu. Implementuje na polskim rynku międzynarodowe projekty marketingowe firmy, takie jak partnerstwo z Międzynarodową Federacją Piłki Ręcznej (IHF) i Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej, które w 2023 roku odbędą się w Polsce i Szwecji. Jest Członkiem Zarządu i jednym z założycieli Stowarzyszenia Sport Biznes Polska.

Przed nami okres dynamicznego rozwoju i konsekwentnego dostosowania biznesu do zmieniających się realiów rynkowych. Cieszę się, że wraz z niesamowitym zespołem - ludźmi pełnych zaangażowania, profesjonalizmu i empatii będziemy wspólnie realizować nasze istniejące projekty oraz pracować nad rozszerzeniem aktualnego portfolio. Zgodnie z przyświecającymi nam wartościami: otwartością, zespołowością i uporem będziemy nadal realizować z naszymi partnerami zindywidualizowane i innowacyjne rozwiązania, które przyczynią się do realizacji ich celów biznesowych. Przez ponad 10 lat pracy w sporcie dobrze poznałem polski rynek, spotkałem wielu inspirujących liderów, którzy rozumieją jak poprzez sport można realizować cele biznesowe, społeczne i wizerunkowe. Dlatego jestem przekonany o ogromnym potencjale wzrostu polskiego rynku biznesu sportowego oraz naszych wspólnych działań z markami, podmiotami sportowymi i platformami medialnymi - komentuje Tomasz Rożenek.

***

SPORTFIVE jest globalną agencją marketingu sportowego, która realizuje rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, oparte na zaufaniu i przejrzystości, bogatym doświadczeniu branżowym i międzynarodowych relacjach, a także na cyfrowej inteligencji i innowacyjności. SPORTFIVE strategicznie i kreatywnie łączy marki, właścicieli praw, platformy medialne
i fanów, aby stworzyć i aktywować współczesne partnerstwa w sporcie.

Tworząc i podnosząc długofalową wartość dla wszystkich interesariuszy, SPORTFIVE wprowadza biznes sportowy w przyszłość poprzez innowacyjne rozwiązania cyfrowe i stara się być najbardziej postępowym i uznanym partnerem w sporcie.

Będąc w centrum sportu zawodowego SPORTFIVE wykorzystuje swoją unikalną pozycję, aby przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju i sprostać społecznym i ekonomicznym obowiązkom i odpowiedzialności, które spoczywają również na sporcie, a co za tym idzie na wszystkich jego uczestnikach.

SPORTFIVE działa w oparciu o globalne podejście i sieć ponad 1200 lokalnych ekspertów w 15 krajach na całym świecie, działających w piłce nożnej, golfie, sporcie, sportach motorowych, piłce ręcznej, tenisie, futbolu amerykańskim, koszykówce, hokeju na lodzie, rugby, olimpiadzie i wydarzeniach z zakresu wielu dyscyplin sportowych.

 

więcej informacji:

Tomasz Rożenek

tomasz.rozenek(@)sportfive.com

502 601 079

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!