Aktualności firm stowarzyszonych  •  Sektory i rynki  •  Usługi

Tłumaczymy na język korzyści… 20% taniej na święta!

Zanim pogratulujemy sobie przejścia przez ten trudny rok i usiądziemy do rodzinnego stołu, musimy sporo wysiłku włożyć w przygotowania, także na gruncie zawodowym. Wraz z końcem roku trzeba zrealizować zadania i projekty, co często oznacza trudne decyzje.

Ponadto czasem zdarza się, że coś nas przy tym blokuje – do zakończenia zadania potrzeba dokumentacji albo jej tłumaczenia. Często jesteśmy więc rozdarci, gdy trzeba trzymać koszty w ryzach, a jednocześnie iść do przodu.

A gdyby tak nie musieć wybierać? Nie czekać tygodniami i wreszcie skreślić kolejną pozycję z przedświątecznej listy rzeczy do zrobienia?

W BALAJCZA wiemy, że każda firma ma inne potrzeby, dlatego proponujemy Państwu upust na każde zlecenie – finansowe, prawne, techniczne czy marketingowe.

Jesteśmy różni, jest jednak coś, co nas łączy – do wszystkich z nas przemawia język korzyści!
Dlatego w grudniu 2020 r. chcemy sprezentować naszym klientom 20% rabat na tłumaczenia z dowolnej dziedziny. Nie trzeba już odkładać decyzji na później, gdy ogranicza nas budżet.

Zamawiając tłumaczenie już teraz, zagwarantują sobie Państwo gotowość do dalszej pracy, pewność, że koszty nie wymkną się spod kontroli i spokój, którego przecież szczególnie życzymy sobie na święta!

Promocję kierujemy do firm, które wraz z nami współtworzą Francusko-Polską Izbę Gospodarczą.

Zapraszamy do kontaktu:

Iwona Bułacz

iwona.bulacz(@)balajcza.pl
Tel.: 22 643 47 94, 98
Tel. kom.: +48 601 913 918

www.balajcza.pl
 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!