COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Tłumaczenia ustne online

Mimo rozluźnienia obostrzeń epidemicznych, wiele konferencji, warsztatów i spotkań biznesowych nadal odbywa się online.

Nie musi to jednak stanowić ograniczenia. Wręcz przeciwnie, międzynarodową konferencję czy spotkanie często łatwiej będzie zorganizować w przestrzeni wirtualnej.

Tłumaczenia ustne podczas wirtualnych wydarzeń również nie stanowią problemu. Bireta ma swojej ofercie kilka rodzajów takiego tłumaczenia, dostosowanych do formuły wydarzenia i potrzeb klienta.

Możemy zapewnić:

  • Kompleksową obsługę konferencji online i tłumaczenia ustnego wraz z platformą do organizacji wydarzeń w przestrzeni wirtualnej. Platforma umożliwia zarządzanie rejestracją uczestników wydarzenia, komunikowanie się uczestników, zadawanie pytań, spotkania 1 na 1 oraz transmisję wydarzenia w dwóch lub więcej wersjach językowych. Istnieje również możliwość zorganizowania stacjonarnego studia, z którego prowadzący będzie moderował całe wydarzenie.
  • Tłumaczenia zdalne oraz obsługę techniczną wydarzenia lub spotkania na platformie Zoom.
  • Tłumaczy symultanicznych do wydarzenia online organizowanego przez firmę zewnętrzną lub przez klienta we własnym zakresie.

Mamy doświadczenie w tłumaczeniach podczas wielojęzycznych konferencji online i chętnie wesprzemy Państwa w ich organizacji. Więcej informacji: https://www.bireta.pl/uslugi/tlumaczenia-ustne/tlumaczenia-ustne-online/

Skontaktuj się z nami mailowo ustne(@)bierta.pl lub telefonicznie +48 22 648 55 77.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Aktualności Rödl & Partner

Kodeks karny skarbowy – wyższe grzywny Od 2021 r. podatnikom grożą wyższe kwoty grzywien za popełnienie przestępstwa lub wykroczenia skarbowego. Co...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!