COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Tłumaczenia ustne online

Mimo rozluźnienia obostrzeń epidemicznych, wiele konferencji, warsztatów i spotkań biznesowych nadal odbywa się online.

Nie musi to jednak stanowić ograniczenia. Wręcz przeciwnie, międzynarodową konferencję czy spotkanie często łatwiej będzie zorganizować w przestrzeni wirtualnej.

Tłumaczenia ustne podczas wirtualnych wydarzeń również nie stanowią problemu. Bireta ma swojej ofercie kilka rodzajów takiego tłumaczenia, dostosowanych do formuły wydarzenia i potrzeb klienta.

Możemy zapewnić:

  • Kompleksową obsługę konferencji online i tłumaczenia ustnego wraz z platformą do organizacji wydarzeń w przestrzeni wirtualnej. Platforma umożliwia zarządzanie rejestracją uczestników wydarzenia, komunikowanie się uczestników, zadawanie pytań, spotkania 1 na 1 oraz transmisję wydarzenia w dwóch lub więcej wersjach językowych. Istnieje również możliwość zorganizowania stacjonarnego studia, z którego prowadzący będzie moderował całe wydarzenie.
  • Tłumaczenia zdalne oraz obsługę techniczną wydarzenia lub spotkania na platformie Zoom.
  • Tłumaczy symultanicznych do wydarzenia online organizowanego przez firmę zewnętrzną lub przez klienta we własnym zakresie.

Mamy doświadczenie w tłumaczeniach podczas wielojęzycznych konferencji online i chętnie wesprzemy Państwa w ich organizacji. Więcej informacji: https://www.bireta.pl/uslugi/tlumaczenia-ustne/tlumaczenia-ustne-online/

Skontaktuj się z nami mailowo ustne(@)bierta.pl lub telefonicznie +48 22 648 55 77.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!