Aktualności firm stowarzyszonych

„The Game of People Development” – warsztaty o przyszłości rozwoju pracowników

22 sierpnia zapraszamy do udziału w warsztatowym spotkaniu liderów, odpowiedzialnych za zarządzanie ludźmi, strategię i rozwój biznesu. o Rozwój talentów, liderów, zespołów – najnowsze trendy o Walka nowego ze starym – jak oduczyć organizację starych nawyków? o Rozwijać czy kupować na zewnątrz? – Skuteczne strategie budowania kluczowych kompetencji

W gronie członków zarządów i kluczowych menedżerów firm przechodzących przez zmiany, wspólnie rozegramy nagrodzoną przez branżę MICE grę symulacyjną Tree of Life, zaprojektowaną przez Pracownię Gier Szkoleniowych.

Konsultanci i trenerzy z Pracowni Gier od 2004 roku wspierają firmy w Polsce i na świecie poprzez wykorzystanie gier i symulacji w budowie kultury organizacyjnej. Z Pracownią zagrało już ponad 40 000 osób z całego świata – od Meksyku, przez Brazylie, Tajlandię, po Chorwacje, Węgry,Czechy, Niemcy, Rosję i wiele innych.Realizacje głównie w obszarze rozwoju liderów, treningów managerskich, warsztatów dla TOP kadry oraz spotkań dla całych firm (200 – 700 osób).

The Tree of Life to angażująca metafora nowoczesnej, a-hierarchicznej organizacji,  nastawionej na realizację ambitnych celów.

Rozgrywka stawia ważne dla współczesnych liderów pytania: Jak utrzymać autentyczne zaangażowanie, umożliwić rozwój indywidualny, budować wygrywające zespoły?

To doświadczenie będzie punktem wyjścia do warsztatów, podczas których każdy będzie miał szansę mieć swój wkład w rozwój nowoczesnych narzędzi zarządzania ludźmi.

Spotkanie odbędzie się po raz kolejny w The Heart Warsaw – europejskim centrum innowacji. Na 38 piętrze Warsaw Spire, kilkadziesiąt międzynarodowych i regionalnych firm, m.in. Mastercard, Ghelamco i Samsung połączyło siły by w ramach Klubu i programów The Heart wykorzystywać startupy jako motor cyfrowej transformacji biznesu.

Agenda

14:45 rejestracja i networking

15:15 Panel dyskusyjny: Przyszłość rozwoju pracowników

– jak rozwijać liderów i pracowników w firmie w zmieniającym się otoczeniu?
– jaka jest w tym rola firmy, działu HR i bezpośrednich przełożonych, a jaka samego pracownika? Jak go w tym wspierać?
– jakie są Wasze sposoby na rozwój własny i zespołu?
– jak zmienia się podejście do rozwoju pracowników? jakie trendy widzicie?

16:15 Employee power – Jak utrzymać autentyczne zaangażowanie, umożliwić rozwój indywidualny, budować wygrywające zespoły? 
prowadzenie: Paweł Krzywicki, trener, Pracownia Gier Szkoleniowych

przerwa kawowa

18:00 Warsztaty Next generation tools – Tomasz Rudolf, CEO, The Heart
19:30 Koncert Patrycji Piekutowskiej  – Fundacja KIDS

Wśród ekspertów: 
– prof. dr hab. Piotr Płoszajski, 
Szkoła Główna Handlowa
– Aleksandra Paszkiewicz, Chief HR Officer, Nationale-Nederlanden
– Tomasz Kosiorek, Training Manager, CD PROJEKT SA
– Cezary Mączka, Członek Zarządu, dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Budimex SA
Moderacja: Joanna Średnicka, CEO, Pracownia Gier Szkoleniowych

 

Dowiedz się więcej nt. ekspertów na stronie organizatora: https://pracowniagier.com/game-people-development-warsztaty-o-przyszlosci-rozwoju-pracownikow/

Prowadzący grę

Paweł Krzywickitrener, Pracownia Gier Szkoleniowych

Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji istotnych w pracy zespołowej: budowania długotrwałych i satysfakcjonujących relacji, budowania zaangażowania, opracowywaniu i wdrażaniu planów operacyjnych, efektywnej komunikacji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi, nieszablonowego rozwiązywania problemów. Jest entuzjastą i praktykiem innowacyjnych form edukacji dorosłych, w szczególności „experiential learning”. Korzysta z licencjonowanych gier szkoleniowych (RSVP Design™, Metalog Tools™) oraz metody facylitacji wizualnej bikablo®. Zrealizował ponad 4000 godzin szkoleniowych m.in. dla: Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Urzędu Miasta Lublin, Herbapol S.A., Grupy Pelion, EDP Renewables, Grupy energetycznej EDF, Polskiej Spółki Gazownictwa, Fundacji Orange, Fundacji PwC, Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Fundacji Szkoła Liderów.

Data i miejsce

22 sierpnia 2019, godz. 15:00-20:30
The Heart Warsaw, Warsaw Spire (38 piętro), plac Europejski 1, Warszawa

Zasady uczestnictwa

Koszt udziału bez zaproszenia to 1090 PLN
https://www.experiencecorner.com/pl/p/%E2%80%9EThe-Game-of-People-Development-warsztaty-o-przyszlosci-rozwoju-pracownikow-22.08.2019/1059

 

Dla firm stowarzyszonych CCIFP przyszługują zniżki. W celu zdobycia kodu uprawniającego do zniżki, prosimy o kontakt na adres anna.piejko@ccifp.pl

 

Kontakt

 

Marta Żuchowska Koordynator Biuira Sprzedaży

Dla uczestników

Marta Żuchowska      

Kom. +48660694444                         
Tel. +48 22 4688552
Email: biuro(@)pracowniagier.com

   

                                                                     

Patrycja Szczecińska Marketing & PR Manager

Dla partnerów, sponsorów, mediów:

Patrycja Zielińska

Kom. +48694855447
Tel. +48 22 4688552
Email: p.zielinska(@)pracowniagier.com

 

Organizatorzy

The Heart Warsaw

               logo pgs

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!