Partnerzy

Tęczowy Koncert Wielkanocny

<p style="text-align: justify;">Zarząd Fundacji “Tęczowy Dom” zaprasza w sobotę 17 marca 2018 roku na „Tęczowy Koncert Wielkanocny” w Małej Auli Politechniki Warszawskiej w Gmachu Głównym przy Placu Politechniki 1. Honorowy Patronat nad Koncertem objął JM Rektor Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Jan Szmidt.</p>

>

Jest to nasz już XIV Koncert Charytatywny, w którym goście usłysz? muzykę klasyczn? jak i lekk? rozrywkow?, interpretacje znanych światowych przebojów.

W Koncercie wyst?pi? młodzi szczególnie uzdolnieni artyści z warszawskich szkół muzycznych. W ich wykonaniu usłyszymy muzykę kompozytorów Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz Antona Areńskiego.

W drugiej części będziemy mogli wysłuchać znanych francuskich przebojów w wykonaniu laureatów Konkursu Piosenki Francuskiej. Posłuchamy także tang Astora Piazzolego w wykonaniu młodych wykonawców, duetu: akordeonisty i skrzypaczki.

W czasie „Tęczowego Koncertu Wielkanocnego” widzowie będ? mogli wzi?ć udział w aukcji obrazów i ciekawych sportowych przedmiotów przekazanych na szczytny cel pomocy rodzinom z osob? niepełnosprawn? będ?cych w trudnej sytuacji materialnej, a w szczególności dla matek samotnie wychowuj?cych niepełnosprawne dziecko. Również będzie można nabyć okolicznościow? Cegiełkę.

Bliższych informacji o Koncercie można uzyskać i dokonać rezerwacji zaproszeń w biurze Fundacji tel. 22 8263150 lub e-mail  biuro@teczowydom.org

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!