Taylor Wessing w Polsce wyróżniona w zakresie fuzji i przejęć w rankingu IFLR1000

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing w ostatnim wydaniu prestiżowego rankingu IFLR1000 wyróżnione zostało w zakresie fuzji i przejęć w Polsce.

Jesteśmy tym bardziej dumni z najnowszego wyróżnienia, gdyż jest ono kolejnym po przyznanym nam ostatnio, również przez IFLR, wyróżnieniu w zakresie bankowości. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w pracę na rzecz klientów zostało ponownie docenione i to w zakresie kolejnej praktyki. Świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane jest w wartości naszej firmy. Jest to coraz częściej dostrzegane już nie tylko przez naszych klientów, ale także przez prestiżowe, międzynarodowe wydawnictwa prowadzące rankingi,” powiedziała Ewelina Stobiecka, Partner Zarządzająca w warszawskim biurze Taylor Wessing.

Dodatkowo, Partner Andrzej Mikosz otrzymał wyróżnienie Highly Regarded w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć.

Wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w precedensowych transakcjach mówi mi, że innowacyjne podejście do zagadnień, jakie napotykają klienci jest fundamentalne dla świadczenia usług w dzisiejszym jakże złożonym świecie. Cieszę się, że to podejście kolejny raz zostało wyróżnione przez IFLR1000,” dodał Andrzej Mikosz, Partner w warszawskim zespole M&A oraz rynków kapitałowych.

IFLR1000 to międzynarodowy ranking kancelarii prawnych ukazujący się od 1990 roku. IFLR1000 przeprowadza badanie w około 170 jurysdykcjach, skupiając swoją uwagę na kancelariach specjalizujących się w prawie finansowym i korporacyjny, a także prawnie rynków kapitałowych.  

***

O Taylor Wessing:

W warszawskim biurze Taylor Wessing do dyspozycji pozostaje zespół prawników posiadający zarówno wiedzę wynikającą z międzynarodowej praktyki kancelarii jak i doskonałą znajomość lokalnych uwarunkowań prawnych, z którymi musi zmierzyć się przedsiębiorca. Prawnicy kancelarii biegle władają językiem angielskim, niemieckim i francuskim. 

Taylor Wessing jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną, oferującą klientom szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania, które pomagają im w osiągnięciu ambitnych celów. Z ponad 1000 prawnikami w 28 biurach w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Azji, Taylor Wessing oferuje przedsiębiorcom z całego świata, zintegrowane doradztwo prawne dotyczące wszystkich aspektów lokalnego i międzynarodowego prawa gospodarczego. W szczególnym obszarze działalności Kancelarii znajduje się: prawo spółek, finansowanie, prawo obrotu nieruchomościami, ochrona własności intelektualnej i private wealth. Kancelaria posiada również szerokie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z Ameryki Północnej, Brazylii i Indii. Taylor Wessing koncentruje się na sektorach przyszłości obejmujących: technologię, komunikację, life sciences & healthcare, nieruchomości i infrastrukturę, energetykę i środowisko, a także instytucje finansowe.

www.taylorwessing.com

Kontakt dla mediów:

Joanna Janicka

BD & Marketing Manager

Tel.: + 48 22 58 497 40; E-mail: j.janicka(@)taylorwessing.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!