Aktualności firm stowarzyszonych

Taylor Wessing w Polsce wyróżniona w zakresie fuzji i przejęć w rankingu IFLR1000

Warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii Taylor Wessing w ostatnim wydaniu prestiżowego rankingu IFLR1000 wyróżnione zostało w zakresie fuzji i przejęć w Polsce.

Jesteśmy tym bardziej dumni z najnowszego wyróżnienia, gdyż jest ono kolejnym po przyznanym nam ostatnio, również przez IFLR, wyróżnieniu w zakresie bankowości. Cieszy nas, że nasze zaangażowanie w pracę na rzecz klientów zostało ponownie docenione i to w zakresie kolejnej praktyki. Świadczenie usług na najwyższym poziomie wpisane jest w wartości naszej firmy. Jest to coraz częściej dostrzegane już nie tylko przez naszych klientów, ale także przez prestiżowe, międzynarodowe wydawnictwa prowadzące rankingi,” powiedziała Ewelina Stobiecka, Partner Zarządzająca w warszawskim biurze Taylor Wessing.

Dodatkowo, Partner Andrzej Mikosz otrzymał wyróżnienie Highly Regarded w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych oraz fuzji i przejęć.

Wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w precedensowych transakcjach mówi mi, że innowacyjne podejście do zagadnień, jakie napotykają klienci jest fundamentalne dla świadczenia usług w dzisiejszym jakże złożonym świecie. Cieszę się, że to podejście kolejny raz zostało wyróżnione przez IFLR1000,” dodał Andrzej Mikosz, Partner w warszawskim zespole M&A oraz rynków kapitałowych.

IFLR1000 to międzynarodowy ranking kancelarii prawnych ukazujący się od 1990 roku. IFLR1000 przeprowadza badanie w około 170 jurysdykcjach, skupiając swoją uwagę na kancelariach specjalizujących się w prawie finansowym i korporacyjny, a także prawnie rynków kapitałowych.  

***

O Taylor Wessing:

W warszawskim biurze Taylor Wessing do dyspozycji pozostaje zespół prawników posiadający zarówno wiedzę wynikającą z międzynarodowej praktyki kancelarii jak i doskonałą znajomość lokalnych uwarunkowań prawnych, z którymi musi zmierzyć się przedsiębiorca. Prawnicy kancelarii biegle władają językiem angielskim, niemieckim i francuskim. 

Taylor Wessing jest wiodącą międzynarodową kancelarią prawną, oferującą klientom szyte na miarę, innowacyjne rozwiązania, które pomagają im w osiągnięciu ambitnych celów. Z ponad 1000 prawnikami w 28 biurach w Europie, na Środkowym Wschodzie i w Azji, Taylor Wessing oferuje przedsiębiorcom z całego świata, zintegrowane doradztwo prawne dotyczące wszystkich aspektów lokalnego i międzynarodowego prawa gospodarczego. W szczególnym obszarze działalności Kancelarii znajduje się: prawo spółek, finansowanie, prawo obrotu nieruchomościami, ochrona własności intelektualnej i private wealth. Kancelaria posiada również szerokie doświadczenie w doradztwie na rzecz klientów z Ameryki Północnej, Brazylii i Indii. Taylor Wessing koncentruje się na sektorach przyszłości obejmujących: technologię, komunikację, life sciences & healthcare, nieruchomości i infrastrukturę, energetykę i środowisko, a także instytucje finansowe.

www.taylorwessing.com

Kontakt dla mediów:

Joanna Janicka

BD & Marketing Manager

Tel.: + 48 22 58 497 40; E-mail: j.janicka(@)taylorwessing.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!