Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Taylor Wessing doradzał PKO Bankowi Polskiemu w związku z finansowaniem projektu magazynowego

Taylor Wessing świadczył kompleksowe doradztwo prawne na rzecz PKO Banku Polskiego w związku z finansowaniem projektu magazynowego realizowanego w Pabianicach przez Panattoni.

Zespół Taylor Wessing przeprowadził analizę prawną nieruchomości oraz przygotował i negocjował dokumentację finansową, w tym umowę kredytu wraz z kompletem zabezpieczeń. Wartość finansowania wyniosła ponad 48 milionów EUR oraz 40 milionów PLN.

Dokumentację finansową przygotował i negocjował Counsel Antoni Goraj, wspierany przez Senior Associate Pawła Skurę. Pracami związanymi z badaniem nieruchomości kierował Counsel Jan Adamus. Nadzór nad całością transakcji zapewniał Zbigniew Korba, Partner oraz Szef zespołu Bankowości i finansów w Polsce.

PKO Bank Polski to największy bank uniwersalny w Polsce. Od 2004 roku notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Panattoni to największy deweloper nieruchomości przemysłowych w Polsce i Europie.


O Taylor Wessing

Międzynarodowa kancelaria prawna Taylor Wessing specjalizuje się w obsłudze najbardziej innowacyjnych podmiotów na świecie. Nasi prawnicy doskonale rozumieją otoczenie, w którym działają nasi klienci. Ściśle współpracujemy z nimi w celu rozwiązywania złożonych problemów, umożliwiając rozwój pomysłów i aspiracji. Kreatywne myślenie jest w sercu naszej kultury organizacyjnej, dzięki czemu osiągamy niezwykłe rezultaty.

1100+ prawników  300+ partnerów  29 biur 17 jurysdykcji


Kontakt:

Joanna Janicka

Telefon z wypełnieniem pełnymBD & Marketing Manager

+ 48 22 58 497 40

Koperta z wypełnieniem pełnymj.janicka@taylorwessing.com

www.taylorwessing.com    

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!