Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Taylor Wessing doradzał MLP Group przy emisji obligacji

Warszawski zespół kancelarii Taylor Wessing świadczył kompleksowe doradztwo prawne na rzecz jednego z wiodących deweloperów powierzchni logistycznych i produkcyjnych, MLP Group S.A., w związku z kolejną publiczną ofertą obligacji oraz wprowadzeniem ich do alternatywnego systemu obrotu Catalyst.

Jako prawnicy wiemy jak ważne w naszej pracy jest zaufanie, którym obdarzają nas klienci. Tym bardziej cieszy nas możliwość wspierania klientów przy realizacji kolejnych projektów. Świadczy to nie tylko o tym, że dobrze wykonaliśmy naszą merytoryczną pracę, ale też że udało nam się poznać i zrozumieć ich potrzeby.” powiedział Andrzej Mikosz, partner w Taylor Wessing w Warszawie.

Transakcja prowadzona była przez dr Jakuba Piterę, partnera, wspieranego przez Martę Janowską (Senior Associate) oraz Patrycję Sojkę (Associate). Nadzór strategiczny sprawował Andrzej Mikosz, partner współkierujący warszawską praktyką Prawa handlowego, M&A oraz rynków kapitałowych.

MLP Group działa od ponad 20 lat i specjalizuje się w budowie i najmie powierzchni logistycznych i produkcyjnych. W skład portfela nieruchomości zarządzanych przez MLP Group wchodzi 19 parków logistycznych na trzech europejskich rynkach tj. polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim.


O Taylor Wessing

Międzynarodowa kancelaria prawna Taylor Wessing specjalizuje się w obsłudze najbardziej innowacyjnych podmiotów na świecie. Nasi prawnicy doskonale rozumieją otoczenie, w którym działają nasi klienci. Ściśle współpracujemy z nimi w celu rozwiązywania złożonych problemów, umożliwiając rozwój pomysłów i aspiracji. Kreatywne myślenie jest w sercu naszej kultury organizacyjnej, dzięki czemu możemy tworzyć niezwykłe rezultaty.

1100+ prawników  300+ partnerów  29 biur 17 jurysdykcji


Kontakt:

Joanna Janicka

Telefon z wypełnieniem pełnymBD & Marketing Manager

+ 48 22 58 497 40

Koperta z wypełnieniem pełnymj.janicka@taylorwessing.com

www.taylorwessing.com                    

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!