Partnerzy

TARGI INTARG 2019

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TARGACH INTARG 2019! Ponad 4000 m² nowoczesnej powierzchni wystawienniczo-konferencyjnej w samym centrum Katowic i Śląska.

Kluczem do konkurencyjności współczesnej gospodarki jest innowacja, a tempo zmian w technice, technologii i organizacji sprawia, że tylko przedsiębiorstwo zdolne do wprowadzania zmian innowacyjnych może się rozwijać czy wręcz utrzymać na rynku.
Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG® są renomowaną międzynarodową imprezą wystawienniczą poświęconą prezentacji innowacyjnych rozwiązań – produktów, technologii i usług z różnych branż i dziedzin.

CEL:
• promocja oraz komercjalizacja wynalazków i innowacji
• stworzenie platformy bezpośrednich kontaktów do współpracy i spotkań przedstawicieli świata nauki, przemysłu, biznesu, finansów, itd.
• transfer technologii
• uzyskanie przez wystawców prestiżowych referencji w postaci nagród przyznawanych za prezentowane rozwiązania w ramach konkursu INTARG® 2019

XII edycja targów INTARG® będzie wspierana przez prestiżowe instytucje krajowe i zagraniczne. Informacja o przyznanych patronatach i partnerach wydarzenia będzie na bieżąco aktualizowana na www.intarg.haller.pl.

ZOBACZ ULOTKĘ WYDARZENIA

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!